Top News
7772 prikaza

Je li Martina bez diplome bolja od Čovića s doktoratom?

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sloboda 20:55 09.Prosinac 2019.

    20tak godina se lažno predstavlja kao profesorica hrvatskog i engleskog, kasnije kao netko tko je diplomirao englesku književnost -a ono samo srednjoškolka. i kad je uhvaćena kako je cijeli životopis lažirala, pravda se kao ne bi ona nikad kupila fakultet ... prikaži još!t -a što ga kupovati, što ne završiti neki? žalosno je kako se srozala i postala gora od svih onih nad kojim se zgražala sve ove godine - uhljeb, prodana duša koja sa lažima i manipulacijama ruku pod ruku ponosno maršira i paradira se.

  • dasina 15:35 08.Prosinac 2019.

    gospon teolog. martinu je za ambasadoricu postavio nelegitimni Komšić koga su za hrvatskog člana predsjedništva nametnuli bošnjaci. možda je tebi martina dobra ali nije nama hrvatima bivše HB. ćao daidža

  • Avatar maks20022
    maks20022 18:19 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • maya8 12:06 09.Prosinac 2019.

    martina barem nije otisla kupiti diplomu da bi ispunila proceduralnu normu. i kamo srece da nam je vise ovakvih mislecih uhljeba!!

    • Hercegovac00 15:30 09.Prosinac 2019.

      Trenutak kad krenemo podržavat kriminal i javno ga odobravat (kao što to radi gospon Milas a i Vi Maya8) možemo reći da smo dotakli dno .

    • Avatar Jozo Matić Varešak
      Varešak 09:53 10.Prosinac 2019.

      Kakva god da je ona je za većinu Čovićevih domoljuba život izmislila,što se Poskoka tiče to je obično smeće.

  • Hercegovac00 09:20 09.Prosinac 2019.

    Gospon Milas je odavno poznat kao neobjektivan čovjek kojem je glavno zanimanje nekoga napadati preko tipkovnice, u većini slučajeva HDZ ( iako za to ponekad ima osnove). Pokušat ću objasnit slučaj Srednjoškolka: žena nema diplomu a predavala je kao profesorica ... prikaži još! i sad će još bit veleposlanica! To je kazneno djelo. Npr. da ja odem u bolnicu, kažem da sam kirurg i krenem operirat ljude jer ja mislim da sam kirurg (a susreo se s medicinom nisam).

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.