Top News
579 prikaza

Jedni plaču za socijalizmom, ali u pravom socijalizmu nema ni toalet papira

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mallena 17:52 07.Travanj 2015.

    Ne znam kako shvatiti ovo novinarstvo zar se zaista ovaj slučaj u Venezueli uspoređuje s bivšom Jugoslavijom.Ako je uopće istina s obzirom na laži koje se plasiraju o bivšoj državi o tzv. "mračnim" vremenima,tko mi garantira da i to nije laž.

    • mallena 17:56 07.Travanj 2015.

      Imala sam 90-te 24g. i nisam čula za izraz pučka kuhinja vjerojatno je postojala ali korinika je bilo jaaaako malo..Dođite u OBVaraždin i tamo nema higijenskih potrepština ni WC papira,a na abdomenalnoj kirurgiji sretni ste ako vodokotlić radi.Toliko o ovim ... prikaži još! "svijetlim" vremenima.

    • mallena 17:58 07.Travanj 2015.

      Ne morate po članak o nestašici WC papira u Venezuelu.Pogledajte kakva je nestašica ljudima u frižiderima u Lijepoj našoj.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.