Life
44410 prikaza

"Muž me tukao, a Jehovini svjedoci su otjerali mene"

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • iva3 09:59 27.Srpanj 2017.

    Gluposti,neprovjerene informacije,laži i poluistine izvučene iz konteksta..Jednom rječju neupućenost..

    • Oluja95 17:25 27.Srpanj 2017.

      Prvo ovo je ziva istina sto pise u članku, moj ujak i ujna su se razveli jer je ujna otisla u jehove svjedoke. kasnije je ujna povukla djecu sa sobom , bratic je posato strajesina a njegova sestra moja sestrična ... prikaži još! je pobjegla i udala se normlano u crkvi i nastavila vjeru kakvu u kakvoj je rođena. Pričala mi je svoje iskustvo i identično je ovom. Majka nije s njom pričala ni brat godinama , godinamaaaa ju nisu vidjeli za njih je bila mrtva... koja majka ne zeli vidjeti svoje dijete zbog vjere?

    • Oluja95 17:26 27.Srpanj 2017.

      Uostalom Jehovini svjedoci su sektetina koju je masonerija izmislila da odvoji ljude od prave vjere .zasto ne napadate muslimane ,zidove da se obrate nego katolike.... ma daj dao bi ja vama samo da mis e navratima pojavite ušljivci jedni

  • Golub 16:26 20.Kolovoz 2019.

    One koje odbace nazivaju "o.o. ogorčeni otpadnici" Tko se s njima druži, također biva odbačen! Metoda kojom se zarobljenici i podanici drže u pokornosti! Plijen su slabi i ugroženi! Za one u neznanju vrijedi: " Oprosti im Bože, jer ne ... prikaži još! znaju što čine! A za lažne autoritetiće, koji na slabima profitiraju ili skupljaju politički utjecaj, zbog sablazni koje čine, bolje bi im bilo da postanu pravi čobani! Za bivše pripadnike takvih anti-organizacija, trebala bi organizirana podrška!

  • iva3 10:57 28.Srpanj 2017.

    Oluja95 Prica ti je puna rupa kao i u ovom članku,a one su veoma bitne.

  • ada 08:53 27.Srpanj 2017.

    nažalost, sve te vjere i čudne sekte su jedno veliko zlo na ovome Planetu, u današnje vrijeme u sve to vjerovati je jedan veliki primitivizam, kojeg je sam čovjek izmislio...ljudska glupost...

    • Oluja95 17:27 27.Srpanj 2017.

      Vjera u Trojedinog Boga Isusa Krista, Duha svetog koje jedno Bog siri ljubav i sreću. imas 10 zapovjedi Bozjih i prodrzavaj ih se i ne moze biti cudno a ni nanijeti stetu ovi su ekstremisti i tumače vjeru krivo ... ... prikaži još! to se zove zloduh izabele

  • nerminius 08:53 27.Srpanj 2017.

    Je li ovome potreban komentar?

    • Oluja95 17:28 27.Srpanj 2017.

      vidim da ti je sektaš iz jehovinih svjedoka dao loš... naravno da nije potreban jer znam iz svog iskustva kakvi su ti sektasi

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.