Top News
28249 prikaza

Kako je Vučić postao najveći mrzitelj Hrvatske?

Komentari 46 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • listovača 16:51 06.Kolovoz 2018.

    Nije on postao,on je to od rođenja uvijek i bio.

  • jluci82 03:28 07.Kolovoz 2018.

    Isto ti misli Srbin za stolom,i onaj ispod stola-zapamtite.

  • Avatar Prom Jedan
    Prom_Jedan 13:50 06.Kolovoz 2018.

    Servi Skupina ljudibi miješanog naroda nazvanih po turskoj riječi "Servis" što znači posluga, sluga itd. Nemaju veze sa slavenskim genomom 520g pod Turcima Nikad dobivena bitka u cijeloj povijesti 1885 u ratu sa Bugarima im je pomogla hrvatska koja je ... prikaži još!e u to vrijeme bila austrougarska. Prezimena su tek počeli dobivati 1855g Preuzeli su bugarsku glagoljicu i hrvatski jezik. Zahvaljujući Karađiću. koriste na jugu samo 4 padeža kao Bugari. Takozvani Karađorđevići su albanskog porijekla.

    • joewallace 18:14 06.Kolovoz 2018.

      Ali zato im je jezik ivolvirao i narastao jer su ga stalno upotrebljavali za lizanje guze*a,ima ona izreka svakome ivolvirao ono s čime se najviše služi a kod njih je obmana laž i dugačak 👅 pa i dan-danas se služe ... prikaži još! time malo malo idu erdoganu lizati malo putinu a laž im je prirodan.

    • joewallace 18:16 06.Kolovoz 2018.

      Vidi o og lete azraela boli ga istina ajde četo u mišiću rupu odakle si i izgmizao.

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 16:00 07.Kolovoz 2018.

      Azraele , nego reci ti nama kako je to biti serv i k tome izgubiti rat? Znači izgubiti rat.. Onako iskreno. Što za tebe znači traktorijada ? Mislim ipak si dio servskog naroda azijskog genoma turske kopiladi. Budi samo iskren 😂😂😂🤣

    • joewallace 20:08 07.Kolovoz 2018.

      Azrael stoko jedna širio laži i obmane stoko.

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 20:14 07.Kolovoz 2018.

      Istina te pogodila točno 1.5 miliona puta koliko ste ispucali granata na Vukovar. Je li servski janjičaru. Kako je to biti krajišnik Vlah izdajica Hrvata koji su im pružili utočište? Pričaj malo o balvanima pa ubijanju lokalnog hrrvatskog stanovništva 91-95 ... prikaži još!5 pa odjednom sve izgubiti. Pričaj malo . Otvori se. Evo ja ću ti biti rame za plakanje. Ja miner inzinjerac 33. Brigade ..

    • joewallace 21:26 07.Kolovoz 2018.

      Ma pusti četnika nezna više kud udara četnik pa širi laži i obmane,Azrael četo idi u rupu iz koje si izgmizao.

    • Avatar azrael
      azrael 23:16 07.Kolovoz 2018.

      Prije Karataya, to azijsko porijeklo Hrvata nazreli su mnogi historicari,a posebno hrvatski historičari i etnopsiholozi. Poznati hrvatski povjesničar Niko Županić je napisao djelo "Prvobitni Hrvati", gdje kaže: "Prvobitni Hrvati, mislim, nisu bili Sloveni, već tuđe pleme iz Azijske Sarmatije, koje ... prikaži još!koje je u oluji Seobe Naroda udes bacio u transkarpatsku slovensku domovinu, pa je sebi podvrglo neki dio puka, a taj se počeo nazivati Hrvatima".

    • joewallace 05:40 08.Kolovoz 2018.

      Vidi vampira što je se povampirio.

    • joewallace 06:09 08.Kolovoz 2018.

      Asrael četo učini uslugu seebi i savjeti ubij se i prestani sa obmanama i lažima koje su vam u genima,četo ja sam Hrvat i ja svoje porijeklo mogu da pratim čak do 13 stoljeća a ti četo ja sam od ... prikaži još! porijekla Hrvoja Vukčića Hrvatinića čija je rodna kuća bila na nepuni 100 metara od moje,ali ti četo ne poznaješ povijest nego mitomanije kojom se hraniš cijelo vrijeme i laži i obmane koje bljuješ iz sebe.

    • joewallace 06:12 08.Kolovoz 2018.

      Četo Bosna je puna imena Hrvačani Horvat Hrvatići koji su postojali i prije dolaska Osmanlija čak i srpska i muslimanska sela nose takva imena a vi četnici ste došli u Bosni sa Osmanlijama četniče.

    • joewallace 06:16 08.Kolovoz 2018.

      Čak i mome gradu ste htjeli čete da promijenite ime ali čete nije išlo povijest ne dopušta,i ako ste počinili najgori genocid na ovom djelu Europe četo,dobro je onaj Izraelac rekao neka četnik vučić otvori arhive o Jasenovcu koje karijere ... prikaži još! ko zmija noge pa da svjetski vidi što je bilo,ali četo bojite se istine pa zato i karijere,i Izrael i Crna Gora su vas pročitali koliko lažete pa i oni bježe od vas

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 21:26 08.Kolovoz 2018.

      Zar ti nije dosta pljuske na fergusonijadi još moraš i ovdje dobiti ... Pozdravi tatu 🚜🚜🚜🚜🚜🤣

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 06:17 10.Kolovoz 2018.

      Vidim određenu dozu nervoze uzrokovanu nedostatkom argumenata.. Nego reci ti nama je li živ Ferguson koji ti je spasio život ? 😀😀😀

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 07:34 11.Kolovoz 2018.

      Nema kod mene u Gajnicama džamije a ni Turaka , ima par šiptara koji su vam sljedeća noćna mora 😂😂😂servine...ostalo je samo par serva koji nisu otišli traktorima. Njim ćemo djeci pokazivati kao vrstu na izumiranju koja se drznula Hrvatima ... prikaži još!a balvane postavljati na prometnice 😀😀😀😁😂🤣🤣😀😂😀😂

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 22:02 12.Kolovoz 2018.

      Samo dobro podmaži Fergusona 😂😂😂

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 01:44 13.Kolovoz 2018.

      Idiote omasio si ceo fudbal 🤣🤣🤣🤣🤣

  • imedvedo 13:09 07.Kolovoz 2018.

    Takvoga je Kolinda nazvala "europski čovjek" i ide mu u posjet. Neka ide i neka tamo ostane zauvijek.

  • centirion 04:53 07.Kolovoz 2018.

    Kako god oni nas zvali ustašama i laži širili! Mi njima ni pedlja svoje zemlje nedamo!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.