Top News
43585 prikaza

Koji blam! Zastupnik Živog zida se baš osramotio

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cvetka 08:48 02.Ožujak 2017.

    Lako upisati u google "monkey kidney vaccines"... pod AKADEMSKIM clancima cete naci sve informacije. Oni ih zovu VERO cells. Drugi cudni sastojci isto imaju svoja strucna imena ;) Eto, cisto da mozete reci da ste SAMI provjerili, a ne da ... prikaži još! samo vjerujete napisanom na portalima ili fejsu ;)

  • trebor 16:16 01.Ožujak 2017.

    Naravno ovo su gluposti treba vjerovati sergeju jer on tako kaže a ne npr http://www.4dportal.com/hr/zavjere/4316-znanstvenici-istrazivali-i-dokazali-izvrsen-je-napad-na-covjecanstvo-o-kojem-mediji-sute-danasnja-hrana-je-napravljena-da-bi-ubijala-ljude

  • Mrak1 14:10 01.Ožujak 2017.

    Pa neznam tko je bas tu lud, zastupnik je u pravu, a to sto vi vjerujete medijima i medicinskim i farmaceutskim lazovima tako ste i zdravi. Vjerujte mi da je medicina zasnovana na lazi, nista ne govore istinu i sve ... prikaži još! se svodi na manipulaciju i Profit.

  • nelson 10:53 01.Ožujak 2017.

    ali da su zdravi nisu

  • Reaj 17:54 02.Ožujak 2017.

    Mene osobno uopce nije briga sta Vatikan kaze i misli. Institucija koja je ljude bacala na lomacu u kojoj se krije pregrst neprocesuiranih pedofila ce utjecati na moju savjest i biti mjerilo morala? Umjesto mene nece nikakav Vatikan, niti jedan ... prikaži još! pop i niti jedan politicar odlucivati sto ja smatram poganim i odvratnim. Ne odobravam ubijanje niti ga odobravam kako bi nekom drugom bilo bolje. U mene i moje dijete nece uci niti jedan anorganski sastojak koji tu ne pripada niti ikakvi dijelovi tijela.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.