Top News
6441 prikaza

Kako zaustaviti Rvatinu koji šakama 'uspavljuje' suprugu...

Komentari 56 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hurdevumla 13:56 30.Travanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ ­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • hurdevumla 13:54 30.Travanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ ­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • BESTpartizan 20:10 28.Travanj 2020.

    treba te hrvatin strogo kazniti

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:28 30.Travanj 2020.

      Osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:44 30.Travanj 2020.

      evo ga robot ustaski ponovi još jednom sad cu ja tebe pitati osusujes li svoje idole ustase boli li te poraz partizana i 2 dalm birgade, proljevu ustaski mrs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:05 30.Travanj 2020.

      Tvoje ostavljanje pitanja kako bi se izbjeglo dati tirektan odgovor na ovo moje pitanje koje sam ti postavio puuuuno puta je taktika komunističkoFašističkih čmeljavaca koji se u ovo vrijeme vole nazivati "antife" jer nemaju valjane argumente za svoje stavove. Koji ... prikaži još! je tvoj argument za neosuđivanje zločina i zločinaca i koji je tvoj argument za opravdavanje bilo kojeg zločina? Odgovor na tvoje pitanje znaš jer nisam dvoličan i nemam dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 11:13 30.Travanj 2020.

      fašisto ope šočinješ svoj ustašluk

    • BESTpartizan 11:14 30.Travanj 2020.

      kopopij tanlete za smirenje usrašo veličas li pavelića još?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:23 30.Travanj 2020.

      nestZločinac, ponovo napiši jer si nepismen. Isto tako možda nisi razumio pitanje, Osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori internet ratniče.

    • BESTpartizan 17:25 30.Travanj 2020.

      ustašo stzasi se uzmemirio strah te vidim da trcis za mnom gayu al kazem toi tvoj decko je hasngeobic desnicarski sroljo glupio hihi ,,, osudujes li djeda zločinca ?ratnice napioši me i prezuime da te vidimo ali strah te je ... prikaži još!e partizana hihi sroljo glupoi hihihi čitluk

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:15 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, prvo, nepismen si, nauči se pisati tako da te mogu razumjeti na koji način me želiš uvrijediti ili mi prijetiti, drugo, nisam te pitao dali osuđuješ mog djeda nego osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih ... prikaži još!h je i zašto počinio? Ako ne možeš osuditi svoje ljubljene zločince titu i partizane i njihove zločine onda ih nekako opravdaj.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:15 30.Travanj 2020.

      .....Treće i najbitnije, dođi ti ovom "balavcu" na adresu koju sam ti dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, imaš moju sliku sa koje me možeš lako prepoznati i moj nadimak po kojem me svi znaju pa me u ... prikaži još! lice vrjeđaj i prijeti, čmeljo.

    • BESTpartizan 20:34 30.Travanj 2020.

      napiši grad odakle si iadresu ime iprezime ovdje li ne mozes jer si kukavica čmelji šonjo hihihi,,ne kaki puno ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:20 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, to mi govori osoba koja nema svoju sliku u profilu, nisi mi napisao svoju adresu kao što sam ja tebi napisao prije više mjeseci, nemaš napisan svoj nadimak po kojem te znaju na tvojoj adresi.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:21 30.Travanj 2020.

      ....Samo ti polako dođi na moju adresu i ja ću ti pomoći da spoznaš istinu o tome kako prolaze internet ratnici koji misle da im je ovaj način komunikacije zaštita od posljedica vejeđanja i prijetnji. I da nisam zločinac ustaša ... prikaži još! ali si zato ti zločinac partizan. Dođi čmeljo ili mi pošalji svoje podatke i ja ću doći kod tebe, na tvoj teritorij.

    • BESTpartizan 21:31 30.Travanj 2020.

      ajde sroljoi zacepi idi spavat majku ti tvoju majmune provociras jer si kukavica obiocna ne mozes ostaviti ovdje ni me grada jer si stljo usrani hihihiu, da jesi zločinac si velicas ustase i djed ti je bio ustasa, smece jedni ... prikaži još!dni zavuci se umisju rušpu, ZIOVIO DRUG TITO ma udbe se bojis idan danas i ostani piliću i dalje kukavica partizani su ti sredili cijel čitluk

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:56 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, zar moram svim tvojim dosadašnjim sve negativnim i lošim karakternim osobinama dodati i da si obični lažljivac? Gdje sam i kad veličao ustaše? Dođi ti na adresu koju sam ti dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, imaš ... prikaži još! moju sliku sa koje me možeš lako prepoznati i moj nadimak po kojem me svi znaju pa me u lice vrjeđaj i prijeti. Junačino komunističkoFašistička bez slike, bez nadimka, bez adrese, bez imena i prezimena.

    • BESTpartizan 10:41 01.Svibanj 2020.

      bosanac začepi i ne smrdi po portalu preimiticnbino ustaska,..... velicas ustase opet kesi bio umadridu poglavnoku????? koju adresu opet pizdis ustašio, dalmacija nema veze s jrvatskom a ti si čitluku hihihihi,, po 90 put napišo koji grad kzkavico nemas ti ... prikaži još!ti veze ni s repiblikom dalmacijom ini hrvatskom,,revi gange učitluku, da li velicas zločine maksa luburica

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:04 01.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hoćeš se ti napokon naučiti pisati majmune partizanskozločinački komunističkoFašistički? Ne kužim šta pišeš, ne možeš me ni uvrijediti ako ne znam što si mi napisao. Opismeni se čmeljo pa onda pokušavaj vrijeđati ili možeš doći na onu adresu koju ... prikaži još! sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI pa prema ovoj mojoj slici i prema mom nadimku po kojem me svi znaju možeš me naći i u lice mi prijetiti i vrijeđati. Ili se nauči pisati ili dođi čmeljo, ovako nemaš uspjeha.

    • BESTpartizan 17:49 01.Svibanj 2020.

      ovako šonjo idi u pm uzsudaras jesi sad razumio????? opet sroljo hercegoivine ide pametovsat ZIVIO DRUG TITO LEKA I ĐIDO ne zaboravi kukavico opet on vepre ponavljaš se ko pičkica ustaska ,smradu pussy nisi bisi zanimljiv nisi mi do koljena ... prikaži još!na samo te zgazim hohihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:09 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hoćeš se ti napokon naučiti pisati čmeljo partizanskozločinački komunističkoFašistički? Ne kužim šta pišeš. Tvoj zločinac tito je crko i raspao se kao i smrdljiva zločinačka tvorevina jugoslavija. Dalje, razumio sam da trebam ići u pizdu tvoje matere ali sam ... prikaži još! ti rekao da neću jer joj je pizda previše razvaljena od svih silnih mušterija koji su joj plaćali da ju naguze. Meni može samo pušiti i to jer hoće progutat spermu. Kaže da

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:11 02.Svibanj 2020.

      .....joj treba dodatni izvor bjelančevina kako bi izdržala tempo sa "komšijama". Umori se ona, mora dva puta popušiti za jedan kruh a još dva puta da bi imala za mlijeko. Od mene neće novac uzeti jer sam dobar prema njoj ... prikaži još! i nalazim joj mušterije. ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:12 02.Svibanj 2020.

      .... Dođi ti i zgazi me na onu adresu koju sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI pa prema ovoj mojoj slici i prema mom nadimku po kojem me svi znaju možeš me naći i u lice ... prikaži još!ce mi prijetiti i vrijeđati. Ili se nauči pisati ili dođi čmeljo, ovako nemaš uspjeha.

    • BESTpartizan 09:48 02.Svibanj 2020.

      pišo sjed ti je zločinac smradu j jedan dosadni

    • BESTpartizan 09:49 02.Svibanj 2020.

      tvoju kevu su jna vojnici 5 godins hguzili haha fufa iz čizluka pederčiću jeli te boli nesto'jazovka?

    • BESTpartizan 09:49 02.Svibanj 2020.

      nisi ti ni drzavi dalmacioji ni drzavi hrvatskoj nego u hercegovini štakoru jedan izmizi z rupe i ne kaki vise jebem ti mamicu

    • BESTpartizan 09:50 02.Svibanj 2020.

      majmune jedi bananu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:21 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, želiš da ti jebem mamu? Ne, neću! Zar ti nisam objasnio, tvoja mama ima razvaljenu pizdu, razvalili ju komšije. Ono što mogu napraviti za tvoju mamu je da mi popuši i da joj svršim u usta i da proguta ... prikaži još! spermu jer joj nedostaje proteina, kako bi mogla obrađivati mušterije. Žao mi je što svoj teško zarađeni novac daje na uzdržavanje takvog čmelje kao što si ti. Moram s njom popričati da te se nekako riješi kako bi i njoj svanulo u životu.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:24 02.Svibanj 2020.

      ..... što se tiče tebe Dođi ti na onu adresu koju sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI pa prema ovoj mojoj slici i prema mom nadimku po kojem me svi znaju možeš me naći i u ... prikaži još! lice mi prijetiti i vrijeđati. Ili se nauči pisati ili dođi čmeljo, ovako nemaš uspjeha.

    • BESTpartizan 19:51 02.Svibanj 2020.

      uhh tvoju jna vokjnici razvaluju kao itebe zato zacepi fićfoiricu majmune haha mrs ti si z čiluka sroljo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:17 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ponovo napiši jer si ili previše živčan ili previše glup pa nesuvislo pišeš. Ja se kladim da si glup ali kad te još "poklopim" mojim komentarom poživčaniš i onda ni ti sam ne znaš što bi napravio. Samo nemoj ... prikaži još! da ti padne na pamet da bi tukao svoju mamu, ona se toliko trudi da ti da kruh i mlijeko na stol. Znaš ti što to znači kad tvoja mama mora dva puta popušiti...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:19 02.Svibanj 2020.

      .....kurac "stričeku" za jedan kruh a za litru mlijeka još dva puta? Nije zaslužila da ju ti zlostavljaš. Ja ću je nagraditi sljedeći puta sa obilnom količinom "bjelančevina" direktno u grlo. Zaslužila je kad se toliko trudi. Dođi čmeljo na ... prikaži još! onu adresu koju sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI pa prema ovoj mojoj slici i prema mom nadimku po kojem me svi znaju možeš me naći i u lice mi prijetiti i vrijeđati. Ili se nauči pisati ili dođi čmeljo, ovako nemaš uspjeha.

    • BESTpartizan 21:28 02.Svibanj 2020.

      fašoisti umukni tvojaa dresa je bleiburg

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:44 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, samo ti dođi na onu adresu koju sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. Ako si glup pa misliš da sam na nekom drugom mjestu onda me idi potražiti tamo. Ja ti garantiram da me možeš ... prikaži još! naći na adresi koju sam ti dao. I da, nauči se pisati tako da mi možeš odgovoriti na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:06 02.Svibanj 2020.

      fra delas ti je decko hahaha koji bolesnik si ti vilkiš popove gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:50 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hoćeš se ti napokon naučiti pisati čmeljo partizanskozločinački komunističkoFašistički? Ne kužim šta pišeš.

    • BESTpartizan 11:15 03.Svibanj 2020.

      ustašo da ponivim da li te fra delas nategnuo pederčiću

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:21 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nauči se pisati, nemoj se blamirati kao da si nepismeni komunističkoFašistički čmeljavac. U međuvremenu da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • bemlumelmi 13:14 29.Travanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • bemlumelmi 13:11 29.Travanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.