Ekonomix
25804 prikaza

Lovac na milijarde: Kako je Todorić postao najbogatiji Hrvat

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kresimir 11:09 23.Veljača 2017.

    A gdje je istina ? Znači da sa par sezona tulipana postaješ tajkun ? Vidljivo je da je imao vrlo dobro zaleđe. Plan 100 bogatih obitelji. Ajde barem nije upropastio firme iako svojom tajkunizacijom druge uništava evo recimo uzgajivače jabuka.

  • peroperić 13:48 23.Veljača 2017.

    Zašto se ne kaže za koliko novaca radnici Konzuma rade, i koliko im je plaćeno , koliko je dužan za isporučeno voće i koje uvjete postavlja ako u ne predaš ono šta traži, koliko je malih dućana (kvartovskih) , zašto ... prikaži još! je uništio firme kao ( Jaska vino) ...... Pištie o tome a, ne mu se u gu.... uvlačiti i dizati ga u nebesa , svi mi vrlo dobro znamo kako je došao do novaca

  • erni 06:46 24.Veljača 2017.

    a ovo je neki promotivni članak ili?jbt tu ste ga nahvalili da sada mislim da ga za života treba proglasiti svetcem.mislim da je ovaj pisac članka dobio poklon bon bez limita u konzumu.

  • Thaicoom 12:10 28.Veljača 2017.

    hahaha.. sve jasno. Pisac clanka bi mogao malo razmisliti koliko ljudi radi 16 sati na dan pa jedva i ako uspiju prehraniti obitelj.. odnekud je krenuo pa mu se poslije samo davalo i nalazilo na putu. naravno da ako si ... prikaži još! pametan lukav i podoban sta je vazno u njegovom slucaju da ces sa vise love moci napraviti jos vise. I INA je imala toliko zaposlenih.. gdje su i ZASTO danas. A privredjivali su ti ljudi i bili korisniji drzavi od 10 todorica.

  • darkkati 21:26 23.Veljača 2017.

    dobar

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.