Top News
50775 prikaza

Mesar Luburić: Pobit ću sve koji spašavate djecu iz logora!

Komentari 34 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kvasac40
    kvasac40 10:38 15.Listopad 2019.

    Ustaše su vječna sramota Hrvata.

  • BESTpartizan 18:30 14.Listopad 2019.

    zločincio fašistički stigla ih je sve pravda 1945

    • BESTpartizan 23:09 14.Listopad 2019.

      evo ti ovaj smrad luburić zločinac p ga liži njega slaviš mamicu ti

    • BESTpartizan 23:19 14.Listopad 2019.

      haha koji tezno sta je to druze lubruića je udba nasla 1969 nije se mogao sakriti udbi kaoi ante pizdelić stigla ih pravda hahaha zivio drug tito

    • Avatar kvasac40
      kvasac40 10:36 15.Listopad 2019.

      Nije sve stigla pravda.

    • BESTpartizan 11:14 15.Listopad 2019.

      luburuić je bio zločinac kukavic koji je bio za madrid spreman.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:41 16.Listopad 2019.

      Kasno je za pravdu kad se zločin već napravi.

    • BESTpartizan 10:25 16.Listopad 2019.

      izvidniče da zločince je cijeli svijet osudio fašisti koji su ubijali djecu kon logore zivio drug tito leka i đido ustase su bili manjina

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:39 16.Listopad 2019.

      Osuda zločina je normalna reakcija kod normalnih ljudi. I ja sam taj koji osuđuje zločine bez obzira tko ih je počinio. Pogotovo zločine prema djeci. Problem je u ljudima koji negiraju, umanjuju a najgore je opravdavati veličati zločine i one ... prikaži još!e koji su ih počinili. Svaki zločin počinjen iz mržnje, osvete, plana, ideologije je zločin i treba ga osuditi i izraziti pijetet prema svim žrtvama zločina. To nam pomaže izbjegavanje ponavljanja zločina.

    • BESTpartizan 11:36 16.Listopad 2019.

      poočni od početka rata ne kraja tko je prvo počeo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:52 16.Listopad 2019.

      Tko je prvi počeo????? Što to? Ti bi možda izdvojio meke zločine i ne bi ih osudio?

    • BESTpartizan 17:30 16.Listopad 2019.

      nijemci su počeli rat a ustaše i četnici zajedno su bili skupa šta ti nije jasno?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:54 16.Listopad 2019.

      Koji dio tebi nije jasan? S kojim dijelom mojeg komentara se ne slažeš?

    • BESTpartizan 18:55 16.Listopad 2019.

      zna se tko su zločinci ustaše i četnici

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:09 16.Listopad 2019.

      Ja ne upirem prstom nego osuđujem SVE zločine bez obzir tko ih je počinio. Jel ti sad jasno? Ja nisam licemjer i nemam dvostruka mjerila. Kakva to osoba mora biti da nađe opravdanje za zločin počinjen nad djecom, ženama, starcima. ... prikaži još! To su po mom mišljenju zločinci bez obzira na razloge i tko ih je počinio.

  • jessicabailey 17:12 14.Listopad 2019.

    Ovo je najbolji posao koji Google sada plaća. Prvog mjeseca primio sam 29736 dolara za raD 3 sata dnevno. Počeo sam prije četiri mjeseca i odmah sam ponio kući najmanje 7835 do 9454 dolara tjedno. ---->>> www.CashFLow77.Com

  • rdgoran 22:25 14.Listopad 2019.

    Niko se ne pita kakvi su to roditelji koji su ostavljali svoju djecu u šumama Kozare na milost i nemilost Njemaca i Ustaša. Također nisam znao kako svi fašostički i nacistički režimi su kamilica za NDH, jer ni u jednom ... prikaži još! od tih bolesnih sistemima nije bilo dječjih logora, ali evo 2019. otkroveno je kako su Srbi veće žrtve ww2 od Židova... Ne sviđa mi se što je gospođa Budisavljević prebrojavala krvna zrnca i pomagala samo Srpsku djecu. To mi nije lijepo...

  • hrdavid 23:50 15.Listopad 2019.

    Koliko gnjusnih lazi u jednom clanku,odvratno.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.