Top News
40228 prikaza

Milanović mu je na piku neko vrijeme, Okučani su okidač

Komentari 87 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • omer 07:27 12.Svibanj 2020.

    i čemu se nadati u ustaškoj državi, kad je cijeli hdz ustaški, a svi koji drugačije i poštenije misle po njima su komunjare.

    • BobRock 09:23 12.Svibanj 2020.

      šta je smrade ...odjebi u svoj talibanski raj i pojebi svoju mamicu

    • BESTpartizan 10:59 12.Svibanj 2020.

      bobshit rock zacepi i idi u krevet zekanovicu

    • BESTpartizan 11:00 12.Svibanj 2020.

      omer hdz nije usstaski nego lopovski oni se vole udvoravar ustasama pred izbore to su muljatori,, ova desnica škoro hasanbegovic zekanovic oni su 4 posto haha

    • lill 11:58 12.Svibanj 2020.

      Jadno je to kad netko ne razlikuje lopove od ustaša/partizana/fašista/četnika/komunista.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:38 12.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:34 13.Svibanj 2020.

      uzvidnice da li te bujanec troši?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:28 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:39 13.Svibanj 2020.

      osudujes li ndh

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:46 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:03 13.Svibanj 2020.

      hahaha samo se ti ponavljajpederčiću

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:34 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, samo ti slobodno odgovori na postavljeno pitanje, pa nije ti ovo komunističkoFašističko, totalitarna, titina zločinačka tvorevina jugoslavija. Ne smije te nitko dirati, ne boj se tite, crko je i već strunio. Postao je ono što je cijeli život bio, ... prikaži još! đubre. Odgovori, ja ću te braniti, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:36 14.Svibanj 2020.

      krepao ti je pavelić eno ga madridu odnesimu ružu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:38 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nije meni krepao pavelić, jer on nije moj idol jer ja nisam dvoličan i nemam dvostruka mjerila kao ti ali tebe opet pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:56 17.Svibanj 2020.

      oisudujes li ndh zločince

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:24 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:12 17.Svibanj 2020.

      razbojnice velicas li jos luburica

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:35 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam ja kao ti da veličam zločince. Ja nemam dvostruka mjerila kao ti. Za mene je SVAKI zločinac, zločinac a SVAKI zločin, zločin bez obzira tko ga je počinio i zašto počinio. Zato te opet pitam, osuđuješ li SVE ... prikaži još! zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:53 17.Svibanj 2020.

      velicas ih velicas zato te pitam osudujes li svog djeda zločinca

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:38 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ja nemam djeda zločinca ali evo čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i ... prikaži još! zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:01 17.Svibanj 2020.

      osudujes li svoju baku koja je sirila noge

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:25 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, tvoju baku ne mogu uvesti u posao. Tvoja mama jedva zna šta i kako se radi, tko bi tvoju baku trpao. Bože dragi koliko si glup. Ako imaš sestru, ujnu ili tetku to možemo probati ali se moraju pokazati ... prikaži još! da znaju zanat. Dok ne odlučiš odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:40 17.Svibanj 2020.

      znam ja da ti voliš redaljku jna

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:11 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, može, reci mami da povede tvoju sestru, ujnu, tetku i sve žensko što je mlađe od tvoje mame a nije malodobno pa ću ih redom izredati i napraviti pravu redaljku.

  • karlo 19:04 11.Svibanj 2020.

    Od svih "izama" najgori je nacionalizam!

  • Avatar JenniferWE92
    JenniferWE92 06:15 03.Lipanj 2020.

    Bok! Рozivаm vas u Sex Сlub –– w​​w​​w​​.​k​i​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Avatar BarbaraAO96
    BarbaraAO96 06:33 31.Svibanj 2020.

    Maria, 35. w​​w︅︆​w​.​l​​o︅︆ve​​x​​x​​.​c​︅︆l​​u​b

  • Avatar NancyQA74
    NancyQA74 22:09 02.Lipanj 2020.

    Роgledаjtе mоjе videozарisе о mastuгbаciji nа wеb kamегu ––– w​​w​​w​​.​k​i​​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.