Life
11688 prikaza

Misterij Stepinčeva Dnevnika i razgovora s Titom o ustašama

Komentari 32 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • yelmurogne 14:43 14.Svibanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • yelmurogne 14:42 14.Svibanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • BESTpartizan 22:16 13.Svibanj 2020.

    tito nikad nije branio nikom ici ucrkvu tko vam je branio ići u crkvu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:12 24.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 23:13 24.Svibanj 2020.

      đubre sta je bilo na bleiburgu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:58 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac, to nije odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Znači odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:56 25.Svibanj 2020.

      goli oto tamo ti je tata bio a djeda na bleiburgu ustašo zini

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:25 25.Svibanj 2020.

      bestZlolinac, moj otac i moj djed su doživjeli rađanje HRVATSKE DRŽAVE i raspad i nestajanje smrdljive zločinačke tvorevine jugoslavije zajedno sa svim onim što je bilo povezano sa komunističkoFašističkom, smrdljivom zločinačkom ideologijom i sad žive sretan i lagodan život, kao ... prikaži još! i ja, njihov sin i unuk i ponosni su što sam bio dio ekipe koja je sudjelovala u tome.

    • BESTpartizan 17:31 25.Svibanj 2020.

      nisu bili su zatvoru oba sretan ti dan mladosti 25 5 luzeru

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:53 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac, zašto bi bili u zatvoru? Nisu bili zločinačko đubre tito, zločinci partizani ili zločinci komunisti pa da bi trebali biti u zatvoru. Hvala Bogu.

    • BESTpartizan 19:42 25.Svibanj 2020.

      partizani nisu zločinci uločinci u tvoji doli kao tvoj djed koji je zavrsio na bleiburgu, veličas li jos pavelića

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:59 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hahahahaevo se djed smije na tvoje lupetanje. Nego kad si već tu da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:58 25.Svibanj 2020.

      tvoj djed je bio u ustasama bjezao do austrije onda ga nazad vratili

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:02 26.Svibanj 2020.

      bestZločinac, to nije odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Znači odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:52 26.Svibanj 2020.

      zločinci su poraszeni 1945 odgovori osudujes li zločine svog idola luburica'

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:59 26.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Avatar MargaretMU85
    MargaretMU85 11:07 13.Svibanj 2020.

    Bок! Рosjetitе mоju stгаniсu u Seх Сlubu –– w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.