Top News
25815 prikaza

Mladi Slovenac bi ratovao s Hrvatskom, ali s čim?

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marmar 19:27 12.Rujan 2017.

    Gori od srba ! A di ces ti ratovati neznas ni nos sam obrisati blesane ! Ima jos takvih koji bi tili biti u centru paznje ko onaj divljak iz sjeverne koreje. Da mi padnes u ruke bar 5 minuta !

    • mihael1997 21:51 12.Rujan 2017.

      zdravo marmar sam iz slovenije i hočem nešto da ti kažem. molim te da razlikujes između slovenaca i slovenskog političara. mi slovenci neču da se mrzimo sa vama imam/o puno dobrih drugovih na hrvatski .ja osobno idem svaku godinu h ... prikaži još!h vama i imam se super zbog ovoga što se dobri ljudi. a naši političarji pričajo gluposti zašto so glupi .ako se hoču ratovati sa vami oni čeju da idejo sami a mi čemu da jih ..... žao mi je zbog moje pisave ako sem nešto pogrešio tako lep pozdrav sa slovenije .

  • nelson 19:50 12.Rujan 2017.

    možda misli da će mu trump pomoć

  • braco101 09:16 13.Rujan 2017.

    10 tak rvata biti će dovoljno za tu prčiju zvanu Slovenija

  • user10013 23:50 12.Rujan 2017.

    Analiza je preskocila par krucijalnih informacija koje se naravno nebi svidjele velikim domoljubima pa nekako se ne uklapaju u demonizaciju Slovenije a velicanje Hrvatske. 1. Koliko dugo drzava kojoj turizam cini 18% BDPa, i koja je do grla u dugovima ... prikaži još!a moze izdrzat u vojnom sukobu? Cim se prvi metak zapuca Hrvatska je u bankrotu, za razliku od Slovenije. 2. Koliko bi mladih jos pobjeglo iz Hrvatske zbog ekonomskih posljedica sukoba? Vojni sukob = cavao u lijes Hrvatske

    • Danko 15:16 13.Rujan 2017.

      @user prouči malo vojno ratnu povijest Hrvata. Izgleda si izostajao dosta iz škole

    • user10013 04:24 15.Rujan 2017.

      Klasicni blabla komentar, bez 0 odgovora na cinjenice navedene u mom komentaru a temeljen na floskulama, upravo kako se vodi i drzava 25 godina pa ce uskoro biti siromasnija od Bugarske (ali vi nastavite pricat o ratovima)

    • user10013 04:26 15.Rujan 2017.

      Hrvatska u miru gubi 50-100 000 ljudi godisnje (Sterc predvida da ce Hrv 2027 imat 2.9m ljudi, a sada ima 3.9). Usput je ekonomski najranjivija drzava u EU sa 18% ovisnosti o turizmu, siromasnija od Rumunjske i to sa duplo ... prikaži još! manjim rastom 2.8% vs 5.7%. Cim se zapuca mirovinski, zdravstveni i socijalni sustav Hrvatske propada pa vi pricajte pricice.

  • TheWho 21:32 12.Rujan 2017.

    5 sekundi u ruke je dovoljno. Pa jedan manji Hrvatski zaseok bi pokorio cijelu SLO. Neki stvarno trebaju pažnje.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.