Life
62761 prikaza

Nekad najvažniji Titov projekt danas je klopka smrti

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zagreb01 14:54 31.Svibanj 2019.

    Svrha ovog clanka da se kaze kako sve sto se izgradilo za SFRJ je sranje kao Unska pruga,pa Bar-Beograd itd.To sto to nitko ne odrzava od 90 ih pa do danas sigurno nije SFRJ skrivila.Nove drzave nisu sposobne da odrzavaju ... prikaži još! i malo onoga sto su dobile gratis.

  • bubica111 20:15 31.Svibanj 2019.

    Bila su to strašna vremena,nismo smjeli imati ni iPhone a kamo li što drugo

  • BESTpartizan 19:59 30.Svibanj 2019.

    koliko se para davalo i gradilo pa tek jadranska cesta od rijeke do dubrovnika,tvornice su se gradile. a danas?

  • penzic 22:25 31.Svibanj 2019.

    Pruga BG-Bar je politička a ne ekonomska investicija, kako bi se šaka Srba mogla ići okupati na plaže drugog oka u glavi. Već su 60-tih tražili pametni ekonomisti izgradnju odvojka na Prištinu, jer bi teret sa Kosova isplatio dobar dio ... prikaži još!o troškova gradnje. Srbi su to odbili. Nije im trebao novac od tamo, kada su bez pol muke otimali nama.

  • crazy.dictator 12:34 01.Lipanj 2019.

    sa nostalgijom se sjecam radne akcije beograd-bar. mi iz Zagreba smo se krvavo znojili izvlaceci balvane (od salunga) iz kanjona na kojma su se gradili mostovi a beogradska ekipa je sjedila u hladovini a bageri su ravnali teren. tada sam ... prikaži još!am shvatio sve ljepote"bratstva i jedinstva". da nije bilo te akcije mogao sam jos godinama zivjeti u neznanju. kada sam se vratio sa akcije mladi brat je trazio roditelje da i on ide jednu smjenu: rekao sam roditeljima da cu mu slomiti obadvije noge ako ga puste

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.