Life
37231 prikaza

Ovako su ustaše djeci ispirale mozak

Komentari 22 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • fukara 15:05 16.Kolovoz 2017.

    Stepinčeva uzdanica.On im je bio vikar.Vojni vikar velike i male ustašije.Drek ko i oni

    • Karlo 15:55 16.Kolovoz 2017.

      Okanite se majstore Stepinca, niste na tom intelektualnom nivou.

    • Avatar Pavica Blažević
      blaze272@htnet-dsl 17:32 16.Kolovoz 2017.

      istina,rođena sam nedaleko Jaske i to 7 g. iza završetka rata a moja starija braća i sestre su rođeni u oći rata i nikada nisam bila u Krašiću jer sam od starijih ljudi čula sve o Stepincu ,Jaska je bila ... prikaži još! ustaško gnjezdo,istina je da su žene po selima šivale odjela za djecu ,odnosno mladež ustašku,osobno mi je moja baka pričala da im je bilo naređeno da moraju šivati,bila su to djeca koja su dobrovoljno prihvatila obučavanje u ustašku mladež,naravno uz pomoć roditelja,dok su vrbovali siročad ....

    • Avatar Pavica Blažević
      blaze272@htnet-dsl 17:41 16.Kolovoz 2017.

      siročad su bila djeca koja su došla iz Bosne ,mnogima su roditelji poginuli a mnoga djeca su došla sa teškom bolesti,tifus,kolera(smještena su bila u dvorcu Erdedi ,odnosno oko dvorca pod šatorima)....djecu(od 8-11 g.) koja su bila zdrava su odvajali i ... prikaži još! vrbovali za ustašku mladež.....moja pok. mama nam je pričala,da su na propovjedi svečenici obavještavali vjernike da odnesu hrane tko što ima kod kuće i tada je vidjela kako se djeca prestrojavaju .....ima toga puno da se priča ,ustaši su bili zlo

  • nelson 14:58 16.Kolovoz 2017.

    zločinci

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.