Top News
8301 prikaza

Što su vremena gora, to je HDZ sve opasniji

Komentari 59 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 19:37 03.Svibanj 2020.

    škoro ce s hdzom isti su

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:20 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:46 04.Svibanj 2020.

      pičkic zacepi zivio drug tito leka i đido

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:26 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, samo da te uputim u istinu da nema više ćopavog đubreta i zločinca tite, nema njegovih zasranih zločinaca partizana, nema više smrdljive zločinačke tvorevine jugoslavije ali zato možda poželiš doći ne adresu koju sam ti dao u srce ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:27 04.Svibanj 2020.

      .....HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, imaš moju sliku, imaš moj nadimak po kojem me svi znaju, dođi čmeljo i natjeraj me da začepim, u lice me vrjeđaj i prijeti mi internet ratniče. Nakon svega te još moram pitati, osuđuješ li ... prikaži još!i SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:37 04.Svibanj 2020.

      UZVIDNICE fašisto nema vise krvatske imas uniju zato se skini nek te trpa škoro

    • BESTpartizan 20:38 04.Svibanj 2020.

      znam ti adresu pussy way ustasa haha čitluk ,, pederčiću dosta

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:45 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hahahaha, pa onda dođi na tu adresu glupane kad i toliko glup. U međuvremenu odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 23:44 04.Svibanj 2020.

      ti sui obicni jadnik bjednik primitvcina desnicarska propalica,, da li si bio na grobu sviog idiola paveluća ustašoi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:37 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, samo ti slobodno i bez straha odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Pa nije ovo smrdljiva, ušljiva zločinačka tvorevina jugoslavija pa da ne smiješ ništa reći što bi ... prikaži još! moglo zločinca titu i komunističkoFašističke čmeljavce uvrijediti. Slobodno odgovori, ovo je HRVATSKA DRŽAVA, nema više juge i tite, raspali se hvaaala Bogu.

    • BESTpartizan 10:31 05.Svibanj 2020.

      piskim ti na kockastu glavu hahaha šonjo ustaski

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:50 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:08 05.Svibanj 2020.

      osudujes li svog djeda ustasu?osudujes li ahmice medacki dep jasenovac?boli li te guza gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:24 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:48 06.Svibanj 2020.

      sad cu te pitati da li ti je dida iz čitluka pederčiću priocao bitki za odzak haha kako su stase izgubile. osusjes li svog djeda ustasu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:02 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori čmeljo.

    • BESTpartizan 17:48 06.Svibanj 2020.

      opet isti sjmo sroljo ponovi se još jednom glup si ko kurac

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:13 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nema veze, samo ti slobodno odgovori osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:32 06.Svibanj 2020.

      ponovit cu ti partizani nisu zločinci koliko god ti blejao

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:04 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam te pitao tko je a tko nije zločinac nego osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Moje pitanje nema veze sa određivanjem tko je a tko nije zločinac. Tvoje je mišljenje ... prikaži još! tvoje mišljenje a moje pitanje se tiče općenito SVIH zločinaca i zločina.

    • BESTpartizan 09:52 07.Svibanj 2020.

      razbojniče zacepi jasam ti rekao sve sta s am imao ali si hercegivče glup da shvatis

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:23 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi odgovorio ništa što te se pitalo. Tvoji osjećaji me ne zanimaju jer ja nisam politički korektna osoba. Zajebi svoje osjećaje, odgovori na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:43 07.Svibanj 2020.

      razbojniće idi glasat za hdz i crkni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:24 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi odgovorio ništa što te se pitalo. Ponašaš se kao komunističkoFašistički zločinci koji izbjegavaju odgovoriti na pitanje. Tvoji osjećaji me ne zanimaju jer ja nisam politički korektna osoba. Zajebi svoje osjećaje, odgovori na pitanje osuđuješ li SVE zločince i ... prikaži još!i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Avatar HelenCT79
    HelenCT79 17:20 03.Svibanj 2020.

    Karen, 27. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­Lo︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • mirzagemlo 14:37 03.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/KyhBlpP

  • mirzagemlo 14:37 03.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/KyhBlpP

  • Avatar NancyRM75
    NancyRM75 11:53 03.Svibanj 2020.

    Linda, 18. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­Lo︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.