Top News
10100 prikaza

Pola Škorine ekipe dužno je Plenkoviću - kako protiv njega?

Komentari 34 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 20:09 17.Svibanj 2020.

    hahaha ekipa tnt

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:20 24.Svibanj 2020.

      bestZlolinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:33 24.Svibanj 2020.

      pavelića i lubirica udba sredila francetica ubili seljaci a bobana sredili,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:12 24.Svibanj 2020.

      bestZlolinac, to nije odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Dakle, da ponovimo, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:08 24.Svibanj 2020.

      zacepi majmune

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:04 24.Svibanj 2020.

      bestZlolinac, ni to nije odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Znači, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 23:14 24.Svibanj 2020.

      ustaso zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:00 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac nisam ustaša ali ću vrlo rado začepiti usta tvojoj sekici ali ne sad odmah. Trenutno čepim usta tvojoj mami. Htjela je nešto rećinali ne može govoriti punim ustima.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:02 25.Svibanj 2020.

      ....samo još ovo, odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:55 25.Svibanj 2020.

      opet vrijedas fašisto smrdljivo kazm ti nemam seklicu ako ti se jebe slkočina skoru i hadanbegovica ustašo, mrš u 7 pm,, ne zaborabi bleiburg ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:18 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ja tebe nisam vrijeđao kad sam ti postavio najnormalnije pitanje koje glasi osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, i očekivao sam odgovor ali sam dobio uvrede i psovke, nazivaš me ustašom ... prikaži još! tako da sam ti samo vratio uvredom na tvoje uvrede. Znači bez vrijeđanja, odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:32 25.Svibanj 2020.

      jasam ti ponovio po 900 put necu 901

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:54 25.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi odgovorio niti jednom na pitanje nego izbjegavaš odgovor.

    • BESTpartizan 19:42 25.Svibanj 2020.

      ponovio sam ti jos davno ine filozofiraj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:57 25.Svibanj 2020.

      BestZločinac, nisi odgovorio na pitanje niti jednom. Uvijek se izvlačiš i izbjegavaš odgovoriti na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Znači pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira ... prikaži još! tko ih je i zašto počinio?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:03 26.Svibanj 2020.

      bestZločinac, jesi li razumio pitanje? Hoćeš da ti potanko objasnim što te pitam?

  • seltusolmu 13:00 17.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Avatar HelenAF74
    HelenAF74 10:28 17.Svibanj 2020.

    Susan, 38. w​​w︅︆​w​.​​L​​o︅︆v​e​︅︆​x​​x​​.​c​︅︆l​​u​b

  • Avatar DonnaGO75
    DonnaGO75 09:41 17.Svibanj 2020.

    Želitе ležеrni sекs? Mоja macа vаm je nа гasрolagаnju! Ovdje ргоnаđitе mоj рrofil s telеfоnsкim bгojem – w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.