Life /pravo-na-izbor
44511 prikaza

Pobacila sam. Nije mi žao. Reći ću vam zašto...

Komentari 21 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • millas 11:23 10.Travanj 2018.

    Mislim da je ovo potpuno, neću reći bešćutna, nego osoba koja uopće nema mašte i vjerojatno si ne može dočarati činjenicu da je u njoj raslo živo biće koje bi je zvalo mama, davalo joj puse i grlilo je oko ... prikaži još! vrata. Veli da joj nije žao?! Treba je pitati za deset - petnaest godina kad će biti stara, sama i bez mogućnosti da ikad više rodi .

  • luana777 11:30 10.Travanj 2018.

    Srećo moja,kad-tad će ti savjest proradit...Gadna stvar...

  • Think2 17:13 09.Travanj 2018.

    Tvoje dijete nažalost nije imalo izbor. Pobačaj je ubojstvo. Tako da ste ti i tvoj dečko vec odlučili umjesto njega i ubili svoje dijete. Da je vaše dijete moglo birati, izabralo bi život a ne smrt.

  • srecko 11:53 10.Travanj 2018.

    Žalosno je da su za abortus oni,kojima je data šansa da se rode. R.Regan

  • Mirjana.vodanovic-mandaric@skole.hr 17:03 10.Travanj 2018.

    Ne mogu zamisliti da postoje ovakve žene bez trunke osjećaja.Ona zvuči kao da se hvali svojim činom.A tek to prejedanje krafnama na kraju priče graniči s psihopatologijom. Može ona glumiti hrabrost i ravnodušnost sada dok je još mlada, a doći ... prikaži još!oći će ta sjećanja na naplatu jednog dana, makar kad bude osamljena bespomoćna starica.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.