Life /pravo-na-izbor
44504 prikaza

Pobacila sam. Nije mi žao. Reći ću vam zašto...

Komentari 21 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elvira 21:19 11.Travanj 2018.

    Ne vidim razloga zašto bi se neku ženu koja u sebi ne osjeća majčinski osjećaj i ne želi biti majka trebalo na to prisiljavati osim ako ju se želi kažnjavati za grijeh poput inkvizicije u srednjem vijeku. Najzad i za ... prikaži još! to dijete nije dobro ako ga odgaja majka koja ga nije željela. Također ne smatram normalnim da upravljanje tijelom žene u 21. stoljeću preuzimaju neke druge osobe.

    • sweetchildomineo 13:16 12.Travanj 2018.

      Etika i moral su u pitanju...sebičnost...ljudski život (kao i sav ostali život) je velika odgovornost...uz današnji izbor kontracepcije,i opće saznanje kako kondomi pucaju, prije ubojstva trebala je razmišljati o tome..stoji kad kažeš da ne treba nikoga ni na šta prisiljavati,kao ... prikaži još! ni kažnjavati..a zašto je onda kažnjeno to malo biće koje nije imalo nikakvo pravo?dovoljno ste tuke da znate praviti djecu,ali ne bi ih rađale, ili ste nepismene pitati za pravu zaštitu..

    • sweetchildomineo 13:18 12.Travanj 2018.

      pozivaš se na 21. stoljeće i upravljanje ženskim tijelom od strane drugih osoba? ovaj članak poviše je dokaz da su neke osobe veće tuke nego prije puno stoljeća, a bez obzira na široki spektar mogućnosti koji prije tih par stoljeća ... prikaži još! nije bio dostupan.. silovanja, bolesti, retardacije, tu bi se još dalo raspravljati, ali rješenja uvijek ima,samo su neki prekomotni..

    • mirjana 15:22 12.Travanj 2018.

      Elvira jedini normalni komentar. +

    • Elvira 17:57 12.Travanj 2018.

      Ženu koja je odlučila pobaciti nitko u tome ne može spriječiti, neke su to učinile i po cijenu svog života. Vjerojatno će fundamentalisti sa ovih prostora smatrati da su one to i zaslužile, po principu „oko za oko, zub za zub“.

  • TrueOrNot 08:23 11.Travanj 2018.

    Psihopati su svuda oko nas...

  • Hrvoje@ 13:54 10.Travanj 2018.

    Nažalost ima takvih monstruma od žena i bolje da nema dijece mislim da ih ta spodoba nikad nit nebi smijela imat. Al iskreno se nadam da će požaliti jednog dana i svaki dan živiti sa spoznajom da je mogla stvoriti nešto.

  • SexyMilica 15:32 16.Travanj 2018.

    I ja sam ostala neželjeno trudna u godinama kao i dotična iz članka , htjela sam pobaciti ali nisam. Sad mi je život katastrofa , nisam trebala roditi zato što ON to želi, zato što moji i njegovi to očekuju ... prikaži još!uju . No sad je gotovo, šta je tu je, nema nazad.

  • Gullveig 10:37 15.Travanj 2018.

    Kad vidim "majke" kako nasilno vuku svoju djecu u shopping centre, a djeca puna suza jer bi se igrala vani... Pa kad vidim "majku" kako urla na svoje dijete da je glupo, da je peder.... Onda mi nije jasno kako ... prikaži još! vi, punoglavci, ne shvaćate da majčinstvo nije nešto što se nužno mora i želi. Da su odrasli iskreni prema sebi i drugima, toliko manje bi bilo uplakane djece po domovima, na ulicama - a njima je čak i bolje nego onoj djeci i lijepo uređenoj obitelji gdje su TEŠKO zlostavljana..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.