Top News
10437 prikaza

Teški kič: Reiner nam je sve svoje titule nabio na nos

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijan Lovrencic
    marijanlov 23:06 21.Srpanj 2017.

    Mogli su se slikati i fotoaparatom bilo bi puno jeftinije a bio bi isti efekt na slici ali ne plača se iz svoga đepa nego porezni obveznici kao uvijek zato šutite do idučih izbora a onda zna se HDZ opet

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 17:40 21.Srpanj 2017.

    cijeli život crtam portrete i nisam znala da mogu toliko dobiti za jedan portret......šteta,mogla sam biti milijunašica....

    • crazy.dictator 12:01 22.Srpanj 2017.

      to vam je smo dokaz da je bitnije koga slikati nego znati slikati:-)

    • Avatar Pavica Blažević
      blaze272@htnet-dsl 11:59 23.Srpanj 2017.

      crazy.dictator bravo ,definitivno si u pravu,slikam uvijek one osobe koje su fotogenične a i po crti lica ocijenim karakter osobe,uostalom obožavam slikarstvo i više to radim srcem i dušom nego financijski...

    • crazy.dictator 18:06 26.Srpanj 2017.

      bravo. ono najdragocjenije je vase uzivanje u tome sto radite. istina je da zivimo u materijalnom svijeti u i da ovisimo o novcu ali neke stvari se nocem ne mogu nadokanditi. imao sam srecu da sam najveci dio zivora radio ... prikaži još! ono sto sam volio i nikada me nije brinulo to sto su drugi smatrali da sam lud sto ne prihvacam unapredenja koja bi me odvela daleko od posla koj sam volio. zelim vam da i dalje jednako uzivate u slikanju

  • crazy.dictator 12:02 22.Srpanj 2017.

    veli narod da je intektualac (ponekad) osoba cije obrazovanje nadilazi inteligenciju (ponekad i jako) :-)

  • mExpress 09:25 22.Srpanj 2017.

    Ovaj najgornji portret gospodina Škore (zanimljivo; kako se jedan pjevač tamo našao?) mi je radi pozadine ipak najbolji.

  • Dondo 13:58 22.Srpanj 2017.

    Samo malo pedantniji bit. Nije knjiga Klasić Anatomija...nego Krist Antologija :D Ne postoji anatomija koju je napisao Klasić. Znaci niti ste detaljno pregledali sliku, niti vam se dalo upisati u google bar provjeriti naslov koji vam se ucinio...novninarski perfekcionizam.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.