Top News
34731 prikaza

Hercegovački agent 007: Imao je 250 lažnih putovnica

Komentari 28 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 22:28 02.Svibanj 2020.

    infombirovci su bili veliki problem

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:17 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:14 03.Svibanj 2020.

      osudujes li jasenova ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:20 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nauči se pisati, nemoj se blamirati kao da si nepismeni komunističkoFašistički čmeljavac. U međuvremenu da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:50 03.Svibanj 2020.

      smradu usrani osudujes li zloćine nakom oluje?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:04 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Avatar BettyIU86
    BettyIU86 20:29 02.Svibanj 2020.

    Lisa, 25. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­Lo︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • zokkuroltu 14:01 02.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • zokkuroltu 14:00 02.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • Avatar DeborahNE83
    DeborahNE83 10:27 02.Svibanj 2020.

    Michelle, 29. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­Lo︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.