Top News
28993 prikaza

Ovo su brodovi (dva) kojima Slovenci prijete Hrvatskoj

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Janez 12:50 08.Rujan 2021.

    Možete imati 100 ratnih brodova, nama je bito samo to, da ste da ste veće sirotinje od nas.

  • BlackRaven 12:06 28.Studeni 2019.

    koje teritorijane vode? Mogu si drzat "mornaricu" jedino u toj lucici koju imaju. Ili mogu trazit od Italije da im ona odstupi nesto , pa da se svi zajedno pocnemo smijat opet.

  • uskook 21:34 21.Lipanj 2017.

    Gospodin Rupel je veoma nezreo političar , svojim izjavama vrijeđa i omalovažava dostojanstvo kako Hrvata tako i Slovenaca te mu stoga nije potrebno poklanjati medijski prostor niti mu je mjesto u politici...

  • bremu 18:27 21.Lipanj 2017.

    ... ne znam čemu služi ovaj tekst, nikada nije bilo i nece biti nikakve pretnje, da bi slovenija prijetila hrvatskoj, sam iz slovenije i imam mnogo dobrih prijatelja iz hrvatske, i ove godine idem na ljeto na hrvatsku i bice ... prikaži još! predivno ... molim, da ljudi ne vjeruju ovakvim provokacijama i da zivimo kao dobri susjedi i ako treba jedni drugi pomažemo ... uvjeren sam, da tako misle skoro svi slovenci ... dobrosusjedski pozdrav iz slovenije ...

  • goran.uk951@gmail.com 07:52 22.Lipanj 2017.

    neka samo neki od naših tenisača zamahne po površini mora reketom i prelit će cijelu Sloveniju i sve je gotovo-cunami

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.