Life
181311 prikaza

"Gledao sam pad Vukovara, a Arkan mi se htio krvi napiti"

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Istrijan 10:59 04.Travanj 2017.

    Jeli taj normalan? O čemu to bulazni? Valjda po onome "što se babi tilo, to se babi snilo"!

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 14:09 03.Travanj 2017.

    dat će bog da ubojice završe kao i njihove žrtve i njihovi najmiliji u obitelji,krepali i crkli u najvećim mukama

    • Istrijan 11:01 04.Travanj 2017.

      Blaže, Blaže! Kad bi bilo (pravednog) Boga, onda bi svi, ama baš svi zločinci bili osudjeni! Počev od svoje "kuće"!

    • Avatar Pavica Blažević
      blaze272@htnet-dsl 13:20 07.Travanj 2017.

      naravno ,svih zločina ,nema razlike zločin je zločin ma tko ga učinio,Bog(pravedni )je spori ali dostižni.....

  • nelson 18:07 18.Studeni 2017.

    zločinci

  • Sjena 18:55 18.Studeni 2017.

    Ovdje taj isti navodno za sve optužuje tigrove... STRAVA. thttp://www.justice-report.com/en/articles/war-photographer-ron-haviv-many-wounds-must-be-healed-here

  • Sjena 21:05 18.Studeni 2017.

    Mene uvijek zgrozi koliko poldo su psrpski zločinci operirali i operiraju i samo Arkanovo imenovanje njegovih koljača baš Tigrovi, samo da bi stvarali pomutnju u mutnom tko je počinitelj. Jer strancima je to isto...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.