Top News
114488 prikaza

Šokirali Hrvatsku: "Svaku je noć išao u krevet našoj unuci"

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dedalazo 13:21 24.Studeni 2019.

    Za sve pedofile je riješenje kastracija. To bi se trebalo obaviti odmah po dolasku na odsluženje kazne a nakon izlaska iz zatvora mogu kud ih put odnese.

  • omer 08:57 25.Studeni 2019.

    Za takve pedofile, očeve koji siluju svoje maloljetna djevojčice jedina pravedna kazna je smrtna presuda.

  • berliner 09:20 25.Studeni 2019.

    To je skroz nakaradno. Podaci trebaju biti dostupni jer, samo na takav nacin mozes saznati za potencionalnog predatora. Ovako on se kao paun seta trazeci zrtvu. Ne objavom podataka kao stiti se zrtva ? Koga mi to zavaravamo, na takav ... prikaži još!v nacin se samo ostavlja prostor za daljnje monstruozno djelovanje doticnog ludjaka. Podatke na sunce ! Velikim slovima ! Da znamo tko nam je iza ledja.

  • omer 08:57 25.Studeni 2019.

    Za takve pedofile, očeve koji siluju svoje maloljetna djevojčice jedina pravedna kazna je smrtna presuda.

  • ZaKazati 08:40 25.Studeni 2019.

    Pedofili su često bliže nego što možemo zamisliti... Kao dijete sam bio žrtva pedofila...A trenutačno vrlo blizu moje kuće živi osuđivani pedofil, što sam slučajno saznao. Nisam puno dvojio da svoju djecu na to upozorim

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.