Top News
79093 prikaza

Srbija na rubu rata, a Hrvatsku krive za sve

Komentari 21 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • omer 07:44 15.Prosinac 2018.

    Da hratska pomalo provocira, istina je, da srbiji netreba puno da počne novi rat istina je , ali ne zavaravajmo se sa kako ovdje piše sa zastarjelom vojnnom tehnikom srbije, imaju Migove 29, koji su bolji od f16 koje bi ... prikaži još! mi htjeli kupiti, i neka Plenko i svi u hrvatskoj ostave i srbiju i kosovo n a miru, nek se ne mješaju zar im nije bilo dosta prošlog domovinskog rata?

    • Nino1972 08:19 15.Prosinac 2018.

      Mig 29 bolji od Baraka?! Srpska 29-ka je još na analognoj tehnici. Omere da ja sad idem u krajnost tu srpsku 29-ku bez problema obara MiG 21 Lancer koji ima Rumunija.

    • Splico 09:41 15.Prosinac 2018.

      Omere da ista znas od avionima.Zna bi da je f16 puno bolji avion od mig 29.Kraci je okretniji i puno brzi od miga,bolje karaktetristike ima.A uostalom dobili ste od Rusije stare migove sta su ostali od rata sa Afganistanom 1980-tih.180 ... prikaži još! miljuna eura cete platit remont tih migova.Vece kante jesu od F-16 sta je Hrvatska narucila od Izraela.Mi cemo barem platiti,a vi zivite od donacija Rusije za svo oruzje

    • BESTpartizan 09:54 15.Prosinac 2018.

      hrvati srbi bosanci bolje da počnu raditi za narod narod je gladan

    • Kashi 14:59 05.Siječanj 2019.

      Bivši sam podoficir vojske Srbije i lepo zboriš ,samo tražimo da nas ostave na miru!Mi branimo svoj suverenitet i integritet na Kosovu!Ameri i većine sa zapada su licemerni,ne može R.Srpska,ne može Gruzija,ne može Novorusija,ne može Katalonija,ne može Krim (a ko ... prikaži još! će Rusiju to da spreči?) a ovamo Kosovo može da se cepa od Srbije,pa otvorili su pandorinu kutiju!!!

    • weddranur 17:38 11.Srpanj 2019.

      MiG 29 bolji od F16? Daj broj dilera, pliz....

  • SRBin 17:25 20.Prosinac 2018.

    Ne treba se uzbudjavati oko naslova u zutoj stampi..kako kod vas-tako kod nas

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.