Top News
59253 prikaza

"Sram nas je. Kerumova uža i šira rodbina zauzela je grad"

Komentari 61 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • penzic 15:16 31.Ožujak 2020.

    Mogao bi doći u ZG i od Bandića puno toga naučiti.

  • Anemona 09:23 31.Ožujak 2020.

    E moj Splite, nije nama ništa bolje u Zagrebu

  • BESTpartizan 18:46 30.Ožujak 2020.

    domoljubi

  • BESTpartizan 18:46 30.Ožujak 2020.

    domoljubi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:56 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, slažem se stobom ali ipak odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 18:04 02.Travanj 2020.

      mudnjo kazem ti jugoslavija nezaposlenost 2 posto hrvatska 25 postio haha to ti jadničesve govori

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:50 02.Travanj 2020.

      BestZločinac, nisam te to pitao nego osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:00 02.Travanj 2020.

      hahasada ve ti biti 700 00 nezapoaslrnih klekni desničarima i gutaj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:20 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, pa nisam ja tvoja mama da klečim i gutam. Pitaj mamu poznaje li me na slic? Sjeća li se one klupe u parku? Na toj klupi tvoja mama je čuda stvarala. Samo joj pušenje nije išlo najbolje. S vremenom ... prikaži još! se utrenirala. Sad "vuče" kao usisivač. osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:50 02.Travanj 2020.

      pa tvoja mama je svima u bg pušila

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:23 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, hahahahaha, originalan si nema šta. Hahahahaha, nasmijao si me svojom "hrabrošću". Nego, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 10:07 03.Travanj 2020.

      tvoja mama i tata su pjevali jej slaveni i bili u pionirima a ti ustašo?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:29 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, nema više Zločinca tite, nema više Zločinačke tvorevine jugoslavije, nema više pjevanja himne Zločinačke tvorevine. Dođi na adresu koju sam ti dao i natjeraj me da pjevam tu sramotu nepostojeće države.

    • BESTpartizan 17:40 03.Travanj 2020.

      adresu tvoje seke?hahahahas klekni gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:31 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, ma jasno mi je da nećeš doći jer si mali miš, ali nemoj se sramotiti svojim prijetnjama, psovanjem i vrijeđanjem. Nemaš "kila" a ni hrabrosti za ostvariti prijetnje, nemaš inteligencije da se sa nekim natjeruješ psovanjem, vrijeđanjem a pogotovo ... prikaži još!o ne činjenicama. Evo pitat ću te lagano pitanje, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:06 03.Travanj 2020.

      sne bi mu to ufacu rwkao intenett ratnice ima jedn pitanje da oi trošiđ svog dečka hasnbegovica ustašo ,sramis li se jsasenovca

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:53 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, smiri se, udahni duboko, još dublje, onoliko duboko koliko je zakopano ono đubre zločinačko tito. Sad pogledaj iza sebe i vidjet ćeš da nema nikoga iza tebe, još malo pogledaj, nema nikoga, isto kao što nema više Zločinačke tvorevine ... prikaži još! jugoslavije. Hajde iz početka, piši onako kako te čika izvidnik učio. Nemoj dopustiti da netko pomisli koliko si ljut i glup pa da ne možeš složiti prostoproširenu rečanicu sa smislom.

    • BESTpartizan 09:50 04.Travanj 2020.

      udahni dubnoko nema sranje tuđmana ali ukucaj zato igor tudman kako mu unuk praši po bg,ustašo di si jesi li se pokajao zas zločine od 1941

  • nenodoma 13:29 30.Ožujak 2020.

    MA MENI JE SVE OVO LEGALNO,SVI TI ZAPOSLENI(uhljebljeni)DA NISU KERUMOVI BILI BI NEKOGA DRUGOG,...KO JE JAMIJA JAMIJA JE...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.