Life
39454 prikaza

"Tjerao me da sjedim u vrućoj vodi, da izazovem abortus..."

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bosanac 22:56 24.Ožujak 2018.

    sama si kriva kobi normalan to trpio..

  • John2 10:55 27.Ožujak 2018.

    U nas je puno mafije al oci iz Centra za soc skrb dominiraju

  • Zoranos 22:57 26.Ožujak 2018.

    A nekakva konvencija će riješiti problem bolesnika? Jel vi mislite da bi npr. smrtna kazna spriječila nasilje nad ženama? Kako zaustaviti čovjeka koji je bolestan, koji ima pomračenje uma da napravi zločin? NIKAKO - jer ti ljudi su bolesni. Kako ... prikaži još! je moguće da je u jednoj naprednoj Danskoj nekoliko puta veća stopa nasilja nad ženama (potaci Eurostata iz 2015.), a imaju sve što nemamo mi? A za njima Britanija, Francuska, Njemačka ... Lupetate - istina vas ne zanima, jer ste rob svoje ideologije!

  • sinisazgb 21:42 24.Ožujak 2018.

    Hvala sto ovakve price dajete u javnost. Znam i sam koliko su zapravo sve institucije aljkave i ne zaineresirane. Njima nije bitno koji roditelj je bolji za dijete, nego je bitno da njihova placa sjedne.

  • sexy_trubadur 13:39 24.Ožujak 2018.

    ta istambulska konvencija nije potrebna za drzave gdje se na zene gleda kao ravnoptavnog parnera ,te stvari se rijesavaju zakonom . istabulska konvencija vise odgovara muslimanskim drzavama gdje se zakonom zena ne gleda kao ravnopravni partner ,zato traziti kruha iznad ... prikaži još!ad pogace u HR je previse . trazite od turaka i arapa da prihvate tu konvenciju ,,ne od hr .

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.