Top News
56364 prikaza

Proglasili je smećem: Ona je oslobodila Horvatinčića

Komentari 26 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • angel 17:11 13.Listopad 2017.

    Samo sudac cijeli zivot moze biti sudac!! Pri tom ne mora na kontrolu kod psihijatra svake godine Anyway ovu babuskaru najbolje je ne komentirko.Za nju ce se pobrinut Karma.

  • goran222 15:22 13.Listopad 2017.

    BOG te jebo pa ovo više nema veze sa zdravom pameću.

    • Visibaba 15:29 13.Listopad 2017.

      A što ti je Bog kriv da ga psuješ i što su ti krivi vjernici da ih vrijeđaš?

    • nerminius 05:47 15.Listopad 2017.

      Samo je odvalio onako kako to većina naših ljudi opsuje, jer u ovom momentu kad pročitaš članak ta psovka ima težinu da prati zaprepaštenje presudom. Psovka nema veze s Bogom vjernika, možda je i on vjernik veći od vas, izraz ... prikaži još! "bog" u psovanju je samo figurativan.

    • Visibaba 23:18 16.Listopad 2017.

      Ti si njegov advokat ili što? Ti si vidoviti Milan, čitaš mu misli i znaš što je mislio time što je napisao? Kako god bilo, nekulturno je i uvredljivo, ma koji razlog za takvo izražavanje bio.

  • mila 12:19 14.Listopad 2017.

    Ovo samo u Hrvatskoj može da se desi:digla se kukaa i motika zbog Horvatinčića,a zbog Šeksa ,Merčepa,Glavaša,Gotovine,Bobetka,Prkačina i mnogih drugih ni riječi....zbog ustaštva niko ništa...kasno će vam biti kad ti bolesnici počnu da ubijaju sve redom jer njima je svejedno...

    • milecom 16:56 14.Listopad 2017.

      Ne znam zašto sve nabrajaš. Šeks je zakonodavac!

    • nerminius 05:55 15.Listopad 2017.

      Šeks je prestar, Merčep bez pomoći ne može maltene ništa jer je bolestan, Glavaš je isključen iz svake iole važnije rasprave i ljudi ga se stide na ulici, Gotovina je častan čovjek i uopće ne spada u nabrojano društvo, osim ... prikaži još! toga povukao se potpuno i bavi se svojim biznisom, Bobetko je mrtav već godinama, Prkačin se takođet povukao i nije više eksponiran, a i da je zanima me što je taj čovjek ikada rekao ili napravio da ga svrstavaš u skupinu koju si nabrojio. Mislim da previše živiš u prošlosti.

    • mila 10:27 15.Listopad 2017.

      Čuj nije eksponiran -a što je napravio masakr nad civilima u Sijekovcu-nikom ništa?Glavaš je koliko ja znam u Saboru a trebao bi da robija a naravno znam da je Bobetko mrtav-ali se ne piše o njegovim žrtvama,čak i mrtvog ga ... prikaži još!a treba prozivati i osuditi.A što se tiče prošlosti,pa i Italijani su prošlost-zašto se opterećivati?

    • nerminius 11:07 15.Listopad 2017.

      Ajmo vječno živjeti u prošlosti, ajmo stalno tupiti jedno te isto.

  • milecom 16:52 14.Listopad 2017.

    Loše je kada HND nešto "popuje", inače nije ona toliko kriva. Horvatinčić je već osuđen ali je viši sud vratio na ponovni postupak.

  • bambina 20:08 13.Listopad 2017.

    Ponoviti suđenje i suditi korumpiranoj sutkinji....

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.