Top News
12091 prikaza

Taj dan kad je HDZ zaboravio gayeve, komunjare, lijeve...

Komentari 54 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 11:39 26.Ožujak 2020.

    korona ce unistiti hdz jer ce im biti nakon korone gore nego 1991 i 2009 hahaha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:26 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:36 26.Ožujak 2020.

      uzvidnice imas keronu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:39 26.Ožujak 2020.

      bestZLOČINAC, ostaješ i dalje dvolična svinja i patološki ljubitelj zločinaca i njihovog loka i djela? Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 19:20 26.Ožujak 2020.

      rekao sam ti da imas koronu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:06 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:47 26.Ožujak 2020.

      izguibio si u austriji ne cvili

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:43 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, šta sam izgubio u Austriji?

    • BESTpartizan 10:07 27.Ožujak 2020.

      braca tvoja ustaska

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:43 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, kakve veze imam ja sa ustašama?

    • BESTpartizan 11:52 27.Ožujak 2020.

      imas itekako ides u crkvu hrvatino?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:32 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, da, idem u crkvu ali kakve to ima veze sa ustašama?

    • BESTpartizan 19:27 27.Ožujak 2020.

      seronjo pa ti si ljubiteljj ustasa mrš

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:58 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, to što si glup i mogu razumjeti, ipak ti podržavaš zločinca ali zašto lažeš? Nikad i nigdje nisam podržao ustaše i ustaški režim ili pavelića. Tvoje laganje pokazuje tvoju nemoć i nesposobnost. Marškaj tatu i mamu kod kuće.

    • BESTpartizan 09:44 28.Ožujak 2020.

      smrdu dosta zna se dasi fašist

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:41 28.Ožujak 2020.

      bestZločinac, samo ti dođi na adresu pa ću ti onda u lice postaviti pitanje osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Ako ne planiraš doći na adresu koju ... prikaži još! sam ti dao onda ovdje odgovori kao pravi titin zločinac.

    • BESTpartizan 18:01 28.Ožujak 2020.

      udba ce svimabit sudba idi smradu pjevaj je slaveni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:02 28.Ožujak 2020.

      bestZločinac, odgovor kakav sam i očekivao ali svakako evo opet pitanja, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Odgovori, otvoreno, onako kako bi svaki komunist odnosno zločinac odgovorio.

    • BESTpartizan 20:39 28.Ožujak 2020.

      ustaski zločina izvidnik zacepi i pjevaj hej slaveni morat ces

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:22 28.Ožujak 2020.

      bestZločinac, upravo tako odgovara pravi komunist Zločinac, izbjegavanjem odgovora. Odgovori na pitanje. Nemoj biti mali miš. Ako nećeš nađi barem opravdanje za titine i partizanske zločine?

    • BESTpartizan 10:27 29.Ožujak 2020.

      da ti zličibce ustaski nije bilo partizana ovo bi ti bila njemacka sroljo, zato se slabi dan antifašizma a 1o travnja slaviu madridu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:24 29.Ožujak 2020.

      bestZločinac, i što, to što bi ovo bila Njemačka bi trebalo biti loše???? Ali nisam te to ni pitao. Odgovori kako te se pita. Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?????

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:25 29.Ožujak 2020.

      .....ako ne osuđuješ onda reci imaš li opravdanje sve zločine koje su počinili partizani Zločinci po nalogu Zločinca tite u ime Zločinačke ideologije u svrhu stvaranja Zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 18:38 29.Ožujak 2020.

      majmune dosta

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:24 29.Ožujak 2020.

      bestZločinac, postoji više načina kako može biti "dosta". Prvi je da osudiš SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i iz kojeg razloga su počinjeni. Ta osuda uključuje i zločine koje su počinili Zločinci partizani po nalogu Zločinca tite ... prikaži još! u ime Zločinačke komunističke ideologije u svrhu stvaranja Zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:31 29.Ožujak 2020.

      ....Drugi način je da nađeš meni prihvatljivo opravdanje za zločine koje su počinili Zločinci partizani po nalogu Zločinca tite u ime Zločinačke komunističke ideologije radi stvaranja Zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:36 29.Ožujak 2020.

      ... Treći način je po meni najbolji i ja bi najviše volio bi da to uradiš. Trebaš samo doći na adresu koju sam ti dao i batinama me uvjeriš da je "dosta" i da si opasan i strašan a ne ... prikaži još! tamo nekakav mali miš, internet ratnik.

    • BESTpartizan 20:03 29.Ožujak 2020.

      sroljoi tuđman vas je 1945 setao d austrije do beograda pjevat ces hejslaveni opet 1991 si bio mali mis dok su te braca srbi ziguli ozada, u dogovorenom ratu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:03 29.Ožujak 2020.

      bestZločinac, znači nije dosta? Hoćeš još. Ok. Može. Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio????? Znači dosta će biti kad ja kažem.

    • BESTpartizan 09:46 30.Ožujak 2020.

      bili li te guza gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:01 30.Ožujak 2020.

      bestZločinac, Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio????? Znači dosta će biti kad ja kažem. Što se tiče guze, pitaj mamu kako je njena prošla.

    • BESTpartizan 18:04 30.Ožujak 2020.

      gayu zacepi nisi primio kite danas kao 1991 hahaha mrš u pm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:57 30.Ožujak 2020.

      bestZločinac, Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Šta je tvoja mama rekla, sviđa joj se analno?

    • BESTpartizan 19:40 30.Ožujak 2020.

      ustaso primio si od poipova dobro haha gayu takav ti pavelić bio ,jesi gledao film četverored

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:08 30.Ožujak 2020.

      bestZločinac, šta kaže mama? Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:45 31.Ožujak 2020.

      bestZločinac, nije još "dosta" odgovori ili opravdaj titine, partizanske i komunističke zločine. Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:57 31.Ožujak 2020.

      sroljo tvoja mama je umom krevetu pjeva druga titu,,,samo se ti ponavljaj ustašio dosao vam je kraj 1945 ,,ides ucrkbvu hrvatino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:11 31.Ožujak 2020.

      bestZločinac, tvoja mama još nije savladala dobru tehniku pa je poslana u migrantski kamp u Surdulici kako bi stekla iskustvo i ponavljanjem utvrdila znanje dovela do savršenstva kako bi mogla zaraditi koricu kruha za tebe, malog miša. Hahahahahaha!!!! Nego, osuđuješ ... prikaži još!š li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 22:34 31.Ožujak 2020.

      srbine di si

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:22 01.Travanj 2020.

      bestZločinac, ma zovi me i srbinom samo nemoj jugoslavenom ili partizanom. Najgori nazivi. Fuuuuj. Zamisli netko te nazove partizanom ili jugoslavenom. Uuuu, ima i gore od toga, zamisli netko te prozove onim đubretom titom. AAAAAAAAA!!!!! Od toga nema odvratnijeg naziva.

    • BESTpartizan 10:16 01.Travanj 2020.

      pa da pičko sredili su te ko pticu zatro si se usrao ko grlica zivio drug tito poglkedsj pičko you tube titov govor 1962 u spliut uzivaj tuđman ti je đubre seronjo balavce jedan

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:05 01.Travanj 2020.

      BestZločinac, daj se smiri, popljuvao si sav svoj mobitel zbog bijesa. Ma što ti pljuvčiš ali tebe se ne može razumjeti što si napisao. Ponovo napiši kako se treba pisati, na Hrvatskom jeziku, možeš i na srbijanskom i ćirilicom samo ... prikaži još! nemoj više na jugoslavenskom. To smeće od jezika i države više ne postoji hvala Bogu kao ni ono đubre Zločinačko tito...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:06 01.Travanj 2020.

      ...Utjerao vam Prvi Hrvatski Predsjednik Doktor Franjo Tuđman kajlu i razvali Zločinačku, smrdljivu tvorevinu jugoslaviju hvala Bogu. Nema više tite

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:12 01.Travanj 2020.

      ....đubreta, nema više smrdljive juge. Hoćeš doći na adresu koju sam ti dao pa da me batinama natjeraš da prestanem? Nećeš? Pa naravno da nećeš, treba imati muda za takvo nešta, ti si samo mali miš i umišljeni internet ratnik ... prikaži još!ik koji je u stvari nepismen i nemoćan čak i na internetu biti superioran.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:13 01.Travanj 2020.

      ....Za to moraš bit inteligentan, pismen i moraš biti u pravu, jer koliko god bio inteligentan ne možeš poništiti istinu, dokaze i činjenice. Zamisli da sam ja napisao da je tito Zločinac, komunisti Zločinačka ideoligija, jugoslavija Zločinačka tvorevina, partizani izvršitelji ... prikaži još! Zločina a da to nije istina? Ne bi mi bilo od pomoći to što sam daleko inteligentniji od tebe.

    • BESTpartizan 18:32 01.Travanj 2020.

      lizi zastavu igioni se u pm ustašo boleiburg datudma je biio tamo general dobro vas je šetao sranjo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:10 01.Travanj 2020.

      bestZločinac, napiši ponovo. Ništa se ne može povezati.

  • inovativni 15:14 27.Ožujak 2020.

    Oprostite, je li ovo prije ili poslije cenzure?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.