Top News
133693 prikaza

Titova tajna: Nikad mami nije išao na grob

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krnjevo
    krnjevo 10:53 02.Siječanj 2017.

    Koliko koštalo da koštalo, svejedno smo tada živjeli bolje i sigurnije nego danas.

  • bubamara2103 15:17 08.Lipanj 2017.

    Ni mami, ni djeci, eto kakav je čovjek bio

  • dkmjnn 14:14 04.Srpanj 2017.

    Ne znam da li je prvo otišao u Komrovec, ali znam da je došao u okolicu Bjelovara, zajedno s mojim pradjedom, prvih dana je i spavao kod njih u kući. Nakon toga se zaposlio u obližnjem mlinu i u tom ... prikaži još! mjestu su mu i sahranjena djeca. Moj pradjed i Tito se nikada nisu slagali, niti su se kad kasnije čuli, obzirom da je Tito bio komunist a moj pradjed vjernik i tu su se potpuno razišli.

  • malivrh14 22:18 08.Lipanj 2017.

    Samo svinje ne znaju gdije im je od matere grob.

  • Leut 07:16 09.Lipanj 2017.

    Ovo je jedna od blesavijih teorija zavjere...Kao prvo, kada se Tito vratio iz Rusije kako to da ni otac niti braća nisu prepoznali uljeza nego neki tamo četnički vojvoda i drugo ako se stvarno vratio stranac umjesto Josipa Broza, zašto ... prikaži još! bi kvragu zamjerao ocu vezu sa stanovitom udovicom poslije smrti Brozove majke...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.