Znanost
48427 prikaza

Tri povijesna dokaza da je Isus doista postojao

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Potrčalo
    Potrčalo 06:26 23.Lipanj 2019.

    I danas postoje žive osobe koje se zovu Isus i Kristijan i John Smith i Muhamed.

  • crazy.dictator 18:13 23.Lipanj 2019.

    kao povijesna osoba isus je vrlo vjerojatno postojao. izjave svjedoka treba uvjek uzimati sa dozom opreza. psihologija nas uci da mi ljudi vrlo rado dopunjavamo price i popunjavamo rupe u njima. cesto sam se sretao sa svjedocima i iskustvo me ... prikaži još! je naucilo da je njima vrlo lako i jednostavno manipulirati. policijski istrazitelji uvjek se instruiraju da nesmiju postavljati sugestivna pitanja jer je time lako navesti svjedoke da"vide"i ono sto se nije dogodilo

  • SickBoy 23:01 27.Lipanj 2019.

    Na ovakav način može se dokazati i da je Anakin Skywalker povijesna ličnost.

  • Avatar Potrčalo
    Potrčalo 17:37 29.Prosinac 2019.

    I danas ima ljudi koji se zovu Jezuš Kristuš i hodaju zemljom

  • SickBoy 23:01 27.Lipanj 2019.

    Na ovakav način može se dokazati i da je Anakin Skywalker povijesna ličnost.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.