Top News
31223 prikaza

'U Hrvatskoj nema više od 3,8 milijuna stanovnika'

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • f67821c8123b671a28cec35b95bc6c8760fbab93 05:18 19.Listopad 2020.

    pa obzirom koliko ih je već do sada umrlo a to je na stotine po navodima stožera i medija nije niti čudo….no ako nekog najmanje u Hrvatskoj ima onda su to HRVATI

  • 1a5bb05c5ec688a05364c0fe5f16c59fe7ecbf1a 15:58 08.Listopad 2020.

    Slovenija je uvjek bila pojam za Hr. A vi Juricu, niste nis novo napisali sta se ne zna vec 20g!!! Dabe istrazivanja, ja sam to mogao napisati za upola manje love, al nee...Treba strucnjak!!! A sve amatercine u Hr, i ... prikaži još! to od Juge ostali...Najjadnija drzava u Europi smo, cak je i Srbija bolja, a i opet nam Srbi dolaze radit....Ironija Hr licemjerja

  • Jariw55573 08:15 29.Rujan 2020.

    Moj prijatelj zarađuje 80 na satu na prijenosnom računalu. Otpušten je s posla prije 5 mjeseci, ali prošlog mjeseca zaradio je 17485 samo radeći od kuće s programom koji je pronašao na mreži. To je ono što on radi ... ... prikaži još! Isprobajte sami....... W­­­e­­­b­­­c­­­a­­­s­­­h­­­7­­­.­­­c­­­l­­­u­­­b

  • IvanB 21:11 30.Kolovoz 2020.

    Neka ovi koji su vani budu još malo strpljivi. Mi koji smo ostali izumrijeti će mo pa se onda oni mogu vratiti i urediti zemlju onako kako oni žele. Samo se bojim da bi i oni imali 505 ideja kako ... prikaži još! zemlja treba izgledati.

  • Maria 09:37 02.Rujan 2020.

    Podržat ću vas da se stanovništvo mora povećati i to vrlo brzo. Potrebno je osigurati pristojan životni standard i zaštitu radnika. Pogledajte muškarce u supermarketu nakon radne smjene, on ima sivo lice ... Neka se majka bude majka i ne ... prikaži još! radi dok su djeca školarci. Razmislite o poslovima za našu djecu. Razmislite o tome kakve stručnjake država treba i pripremite djecu iz škole. Koji smjer, osim turizma, možemo odabrati za život i rad u našoj zemlji?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.