Top News
174142 prikaza

U pobjedama Hrvatske Nijemci vide nešto zlokobno

Komentari 32 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rdg 22:42 08.Srpanj 2018.

    Najbolje mi je kad se pozivate na strane medije, a kad pogledte autora članka, onda se ustanovi kako za te ˛tzv strane medije, članak piše neka Jovanka ili Stevanka... Kažu BBC, a ne vele da je autor članka Stevanka Stanimirović ili tako netko

    • CICA 19:52 09.Srpanj 2018.

      a dije to pise da je Stevanka autor a to sto je clanak napisam ISTINOM a o tome neces da pricas kao sto kazu amerikanci "ignorises slona u sobi" hihiihih

    • draženmuhvić 17:10 10.Srpanj 2018.

      Da je članak napisao i sam Šešelj, molim te reci što je u svemu tome napisanome netočno?

  • DajanaD 08:11 09.Srpanj 2018.

    Nije u šoldima sve!!!!! Uvijek i zauvijek uz Naše Lipe Vatrene! BVB

  • Visibaba 22:44 09.Srpanj 2018.

    Tako je. To je strašno ako čovjek poželi malo razonode i na kratko zaboraviti na svakodnevne probleme u životu. Smrtni grijeh. Ja bih ukinuo i godišnje odmore, što se imaš odmarati. Jbt ovih novinara da nema trebalo bi ih izmisliti, ... prikaži još! nitko ne može smisliti i napisati tolike gluposti kao novinari.

    • markopolo77 09:43 10.Srpanj 2018.

      A nije čudo što su novinari takvi, oni nisu školovani već dresirani, tribali bi pisat članke za kokoše i pantagane a ne za ljude, oni i jesu naj veća žalost ove države, veća i od svega ovoga što spominju u ... prikaži još! svojim člancima, ne mogu ni zamislit da mi dijete postane novinar.

  • karlohege 23:04 08.Srpanj 2018.

    Očajni ste SDP gubitnici!Partijskim medijima nije lako kao i njihovim jugo-trolovima jer se ovih dana glasno voli Hrvatsku i nogometnu reprezentaciju koja nam podiže nacionalnu svijest i čini nas ponosnima, sretnima što združenoj jugo-medijskoj i ljevičarsko-komentatorskoj zajednici zadaje teške udarce ... prikaži još! i svim silama moraju provocirati te umjetno stvarati i forsirti apatiju u društvu. Ne mogu jugosi podnijeti sreću i uspjeh, patite ljevičari te živite i dalje sa svojim crnim mislima i propadajte!

    • mirjana 16:40 09.Srpanj 2018.

      Blago nama s takvima kao što si ti. Evo već vlada optimizam i BDP veći a PDV manji :)))

  • Avatar Zlata Barbalic
    zelda 11:52 13.Srpanj 2018.

    Ma pustite te smutljivce,treba skupit snage i osvojit taj kip,pa nek krepaju svi od reda..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.