Top News
12889 prikaza

"Treba li zabraniti raspelo ako zabranimo petokraku?"

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjaceslav 16:07 27.Veljača 2018.

    "Dok hrvatsko društvo nema decidirani stav, bez ikakve zadrške, da je ustaški pokret bio kvislinški i zločinački, a da su ZDS, 'U' i Ante Pavelić kao i njegovi suradnici, dio tog režima, mi nećemo napraviti nikakav važan iskorak." a kada ... prikaži još!da je održano suđenje anti paveliću na kojem je on proglašen ratnim zločincem i za njim raspisana međunarodna tjeralica?

  • kincic.b 19:52 27.Veljača 2018.

    treba zabraniti klasića.on je kvazi povjesničar.pun je mržnje prema zemlji u kojoj dobro živi.tkvim ljudima ne treba dati da nam uče dijecu.

  • hironimo 22:13 27.Veljača 2018.

    dakle klasniću, uspoređivati religijske simbole i komunističke može samo teški diletant.

  • contessabora 15:06 27.Veljača 2018.

    Ajde Klasiću da smo i to dočekali, da javno priznate da je za vas Petokraka vjera! Kako svaka vjera ima i svog Boga, valjda je , po logici stvari, onda vaš Bog Tito..., ili možda Staljin...? Nisam sigurna, dajte, recite ... prikaži još!te nam, javno, i mi ćemo to poštovati! Možda vam i sagradimo "svetišta", tako da možete u miru, kao i svi ostali vjernici, prakticirati svoju vjeru. I nije da mi to nismo znali, odavno, ali ipak je drugačije kad vi sami priznate!

  • Bukara11 14:24 27.Veljača 2018.

    Ovo razmišljanje je više nego bolesno. Miješanje vjere i ideologije nije moguće, a ako se iz komunističke ideologije izuzme "ATEIZAM" onda je to samo uvjerenje da se u nešto ne vjeruje.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.