Top News
12889 prikaza

"Treba li zabraniti raspelo ako zabranimo petokraku?"

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gacka007 20:52 27.Veljača 2018.

    Odlazi Sotono!

  • Podenco 09:11 01.Ožujak 2018.

    U ime religije ubijeni su milijuni ljudi širom svijeta. No na neku foru religije nam prodaju foru su to radile u ime dobrote i ljubavi..božke...dakako.. Katolička crkva je tisuće žena spalila u ime krista. Mene zanima što o tome misli sam krist?

  • Zdenko4792 22:37 28.Veljača 2018.

    O mnogočemu se nikad nije govorilo. Npr da su ZDS ubili više Hrvata nego svih ostalih (dokazano za prvih 6 mj). Svi se najviši odrekli ustaštva, D.Kvaternik (br.2 ) čak napisao:Da bar Bog dao da izginemo prije ulaska u Hrvatsku...koliko ... prikaži još! smo zla svom narodu nanijeli. Ustaše najviše gonili HSS-ovce,ne komuniste (s kojima su u kraljevini prijateljevali po zatvorima). Pavelić inzistirao da se HSS-književnika Miškinu ubije. Zamalo da Nijemci ostave neefikasne ustaše i sklope sporazum s komunistima...

  • Podenco 09:13 01.Ožujak 2018.

    Katolička crkva je poubijala milijune ljudi koji im nisu bili po volji.. u ime ..krista koji visi na križu. R sad to je katolički simbol. Što li o tome misli krist??

  • milecom 18:15 27.Veljača 2018.

    Socijalizam-komunizam JEDINI sustav koji je OTIMAO ljudima imovinu radi svoje koristi. Nakon propasti sustava je teško ili nemoguće popraviti ono što je upropašteno! Mi smo samo poslijedica te pljačke, jer nismo vratili ljudima oduzeto, i nastavili razvoj. U glavama još ... prikaži još! tutnji da je neka imovina "ničija" ili društvena i prema njoj se tako ophode.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.