Top News
8001 prikaza

Umjesto lijepog karnevala, mi imamo linč nad potlačenima

Komentari 181 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • 05:59 09.Ožujak 2020.

    Donna, 21. bxes.xyz/d962097

  • 989783042d255fc3f7f65b6a836a3b838e00d442 05:21 09.Ožujak 2020.

    Bok! Рosjetite moju strаniсu u Sex Сlubu – KISSIA.CLUB

  • pleyac 16:41 04.Ožujak 2020.

    ..dopeljati u europu? Znate vi dobro da ta ekipa u njihovim drzavama gay osobama da ekskluzivno pravo da skoce sa zgrade sa najvisega kata! Sa sam gay nikad ne bi vama globalistima dao glasa,jer vi zapravo stvarate tenzije medju ljudima ... prikaži još! a ne borite se za nikakve slobode

  • pleyac 16:37 04.Ožujak 2020.

    umjesto da govorite o pravim potlacenim skupinama kao sto su umirovljenici sa minimalnim mirovinama,bolesnici kojima je nedostupno lijecenje,obespravljeni radnici-vi izmisljate nove drustvene skupine i njihove ugroze. Gay-evi nisu po nicemu diskriminirani u Hrvatskom drustvu. Ponekad samo diskriminiraju sami sebe. Kazete ... prikaži još! da "svijet" ide u pravcu priznavanja prava gay-evima. Koji svijet? Jel onaj koji vi "ljevicari" a u stvari globalisti sa bliskog istoka i africkog kontinenta zelite na silu

  • BESTpartizan 22:29 03.Ožujak 2020.

    nista čudno za glupe desničare

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.