Ekonomix
4844 prikaza

Vezati radne nedjelje samo na blagajnice uvreda je ostalima

Komentari 57 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 18:53 05.Lipanj 2020.

    uvesti neradne nedjelje kao ukomunizmu a ljeti kadsu turisti nek rade ali skraceno

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:00 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:48 06.Lipanj 2020.

      osudujes li hdzove zločine

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:38 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisam ti postavio pitanje da bi me ti pitao neku glupost nego da mi na direktno pitanje daš direktan odgovor. Znam da ti je teško odgovoriti na to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana. ... prikaži još!. Da nisi svjestan jednostavno bi odgovorio da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer tako postupa svaki normalan čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 20:59 06.Lipanj 2020.

      znaci osudujes zločine ustask?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:14 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, iako su komunistički Fašisti najgluplje osobe na svijetu ti si i za njih preglup. Shvati već jednom da trebaš dati konkretan odgovor na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Zločine ... prikaži još! znaš i sam inače bi davno osudio SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Ovako izbjegavanje odgovora je dokaz da si svjestan zločina i liste deset najvećih zločinaca na kojoj je tito deseti.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:15 06.Lipanj 2020.

      ....i nisam ti postavio pitanje da bi me ti pitao neku glupost nego da mi na direktno pitanje daš direktan odgovor. Znam da ti je teško odgovoriti na to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana.. ... prikaži još! Da nisi svjestan jednostavno bi odgovorio da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer tako postupa svaki normalan čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 22:28 06.Lipanj 2020.

      retardu zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:53 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, evo upravo čepim ti mami usta. Čekaj, nešta hoće reći ali ne može punim ustima pričati a nije ni kulturno. Evo kaže da se opametiš i da osudiš SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto ... prikaži još!o počinio. Evo to ti je htjela reći i sad je nastavila cuclati. Slušaj mamu, ona je došla do pameti.

    • BESTpartizan 22:57 06.Lipanj 2020.

      cepim ti usta ustaska uvijek ao 45 i 91 pederčiću mali retardiran si?haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:38 08.Lipanj 2020.

      bestZločinac, sjedim na rivi i pijuckam kavicu u HRVATSKOM GRADU u HRVATSKOJ DALMACIJI u HRVATSKOJ DRŽAVI dok smrdljive, zločinačke tvorevine juge više nema. ..

    • BESTpartizan 11:00 08.Lipanj 2020.

      sjedis useptičkoj ami ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:28 08.Lipanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 19:07 08.Lipanj 2020.

      ponovio sam ti davno

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:36 10.Lipanj 2020.

      bestZlolinac, nisi rekao niti jednom da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Uvijek postaviš pitanje koje nema veze sa odgovorom. Odgovori kako se odgovara, otvoreno i direktno. Zašto se bojiš osuditi SVE zločince ... prikaži još! i zločine? Postoji li možda opravdanje za neki zločin?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:55 10.Lipanj 2020.

      ...., dakle postoji li opravdanje ili osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:53 10.Lipanj 2020.

      budalašu zacepi dosadan si

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:59 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, koristiš klasično komunističko izbjegavanje odgovora onoga tko je svjestan svoje pogreške i da nije u pravu. O čepljenju sam ti već pisao i nemoj ići tim putem nego skupi hrabrosti i inteligencije pa odgovori na pitanje osuđuješ li SVE ... prikaži još! zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio ili pokušaj taktikom "pravih komunista" opravdati zločine.

    • BESTpartizan 18:22 10.Lipanj 2020.

      koju drogu uzimas ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:24 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, ovim potvrđuješ moj zaključak o razlogu izbjegavanja odgovora na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Samo nisi "pravi komunista" jer nemaš opravdanje za zločine koje su počinili. Ili možda imaš ... prikaži još!š ali se bojiš reći koje je opravdanje za zločine koje su počinili?

    • BESTpartizan 19:31 10.Lipanj 2020.

      da li osudujes zločine ustaske da li reves juru i bobana

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:44 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, klasični komunistički način izbjegavanja odgovora. U svakom slučaju dokazao si i priznao da titini, partizanski, komunistički zločini postoje jer ne osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio a isto tako nemaš opravdanje jer ... prikaži još!r ne postoji opravdanje za bilo koji zločin.

    • BESTpartizan 20:00 10.Lipanj 2020.

      reci mi majmune po 90 put kpoje zločine su radili partizani tata te jrivo učio,, počni od 41

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:28 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, majmune, jel ti razumiješ da me ne zanima s tobom raspravljati o tome tko je a tko nije zločinac? Tvoje mišljenje o tome je nevažno, ni u kom slučaju me ne zanima tvoj stav o tome. Postavio sam ti ... prikaži još! pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto ...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:29 10.Lipanj 2020.

      ...počinio i na to pitanje očekujem odgovor. Svojim izbjegavanjem odgovora pokazuješ da znaš za sve titine, partizanske i komunističke zločine koje su počinili jer ne možeš osuditi SVE zločince i zločine a isto tako ne možeš ih ni opravdati.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:04 11.Lipanj 2020.

      bestZlolinac,.znači osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su ih počinili?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:28 11.Lipanj 2020.

      bestZločinac, našao si se u problemu odgovoriti na moje pitanje?

    • BESTpartizan 20:56 11.Lipanj 2020.

      hahahaha luđace da li osudujes povik za dom

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:49 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, zašto ti je problem osuditi SVE zločince i zločine ako znaš da tito, partizani i komunisti nisu vršili zločine? Ne možeš i još uvijek izbjegavaš odgovoriti i osuditi SVE zločince i zločine jer si svjestan i upoznat sa zločinima ... prikaži još! tite, partizana i komunističke totalitarne ideologije?

    • BESTpartizan 09:47 12.Lipanj 2020.

      u 3 sata pises ustasluk hahaha liječi se budalašu,, partizani nidu zločinci uči povijest ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:14 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, koji dio onoga što sam napisao je "ustašluk"? Povijest koju ti znaš u normalnom svijetu zovu komunistička propaganda ali svakako nisam te pitao jesu li tito i partizani zločinci a komunizam zločinačka ideologija pa niti kakva je povijest. Pitao ... prikaži još!o sam te osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Pitao sam te i ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:16 12.Lipanj 2020.

      ...zašto ti je problem osuditi SVE zločince i zločine ako znaš da tito, partizani i komunisti nisu vršili zločine? Moje mišljenje je da znaš za sve njihove zločine i zato ne osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih ... prikaži još! je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 10:25 12.Lipanj 2020.

      jas am ti sve rekao davno a to sta si ti glup to je vec tvoj problem,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:44 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nigdje i nikada nisi dao odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Uvijek si samo izbjegavao dati odgovor jer znaš što to znači.

    • BESTpartizan 11:09 12.Lipanj 2020.

      naravno da osudujem glupsone ali neces partizne nazivat zloičincima jer to ni nisu borili su se da oslobode ove prostore od fašista ,, osudujes li zločinacku ndh,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:37 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisi napisao da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Kad to napišeš možemo pričati o tim stvarima.

    • BESTpartizan 18:07 12.Lipanj 2020.

      majmune znas di zajebaji doma svoje najveci zločinac ti je idol, mozemo mi ovako 999 godina ne brini iosudi ustaski pkret onda mi se javi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:46 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, 999 999 godina možeš ovako izbjegavati dati direktan odgovor na direktno pitanje koje glasi osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovor treba glasiti "da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira ... prikaži još!ra tko ih je i zašto počinio", onako ,po školski. Napiši tako a ne vrdati i "umotavati u celofan". Direktno, muški! Moj idol je još živ i nikada nije počinio zločin.

    • BESTpartizan 19:37 12.Lipanj 2020.

      tvoj idol je pavelić ustaso zacepi i mrs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:03 12.Lipanj 2020.

      bestZločinac, po čemu je pavelić moj idol? Zato jer sam HRVAT? Zato jer sam srušio zločinačku tvorevinu jugoslaviju? Aaahaa, sad znam, zato jer izbjegavaš dati direktan odgovor na direktno pitanje koje glasi osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira ... prikaži još!a tko ih je i zašto počinio, pa koristiš to kao izgovor da ne odgovoriš. Da, klasično ljevičarsko, komunističkoFašističko ponašanje kad nemaju argumente i kad znaju da nisu u pravu. Ipak probaj naći hrabrosti i razuma pa odgovori na pizanje.

    • BESTpartizan 22:08 12.Lipanj 2020.

      tvoj idol jer si za antu nisi hrvat nego bosanac,, srusio si lego kockice u svojoj sobi balavce,,,tipični desnicar glupi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:48 13.Lipanj 2020.

      bestZlolinac,ovo je tvoj još jedan bijeg od konkretnog i direktnog odgovora na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Ovaj "balavac" HRVAT iz HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI ima 1729 dana borbenog ... prikaži još!g sektora sudjelovanja u obrani suvereniteta REPUBLIKE HRVATSKE što samim tim znači da sam sudjelovao u rušenju zločinačke tvorevine jugoslavije.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:49 13.Lipanj 2020.

      .....Ali nema to veze, bitno je da odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Daj direktan i konkretan odgovor.

    • BESTpartizan 10:02 13.Lipanj 2020.

      mrs smradu jedan srusio si svoju pamet liječio se ustaso,, dalmacija nema nista s smradom poput tebe stoj di di jesi u čitluku ustašo,, dat cu ti ja osgovor ustasoi,, zivio drug tito leka i đido,, partizani pobjednici ustase gubitnicim ... prikaži još!cim osusujes li povik za dom spremni,,, 1729 dana na playstationu muflonu usrani 1991 voliš?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:49 13.Lipanj 2020.

      bestZločinac, zato jer znaš za zločine koje su počinili tito, partizani, taj, neki leka i đido (zvuče kao pravi kriminalci) ne možeš odgovoriti na pitanje koje glasi osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto ... prikaži još! počinio? Živim i uživam u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. Gdje ono sjediš ti? U zločinačkoj tvorevini jugoslaviji. Nema je više, ne postoji srušio ju izvidnik kojeg vidiš na profilnoj slici. jugoslaviije nema više. Odgovori ako nisu zločinci.

    • BESTpartizan 19:38 13.Lipanj 2020.

      rasubojniče ustaski,, opet pizdis kako ne sjvacas da si glup ko kita,,, deda ti je zločinac... zivis u jazbini i shut up... jaha srusio j izvidnik srusio si psihu svoju ludace,, mrs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:23 13.Lipanj 2020.

      bestZlolinac, što god značilo to što si napisao ostaje puno činjenica koje sam ti napisao. Jedna je da sam srušio zločinačku tvorevinu jugoslaviju i da je nema više. Nema ni zločinca tite, tu su dvije činjenice, da ga nema i ... prikaži još! da je zločinac. Činjenica je da živim usrcu HRVATSKE DAJMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI koja postoji a da zločinačke

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:24 13.Lipanj 2020.

      .... jugoslavije nema više. Činjenica je da ti izbjegavaš odgovoriti na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer si upoznat sa zločine koje su počinili zločinci partizani po nalogu zločinca tite ... prikaži još! u ime zločinačke komunističkoFašističke ideologije u svrhu stvaranja zločinačke tvorevine jugoslavije i za vrijeme postojanja zločinačke tvorevine jugoslavije. To su činjenice koje ti ne možeš zanemariti i negirati jer činjenice i istina idu ruku pod ruku.

    • BESTpartizan 20:29 13.Lipanj 2020.

      čobane umukni,, nema ti vise rvacke hdz ce ti popusit izbore

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:09 13.Lipanj 2020.

      bestZločinac, HRVATSKA nije hdz, HRVATSKA je DRŽAVA koja postoji dok recimo zločinačke tvorevine jugoslavije više nema, srušio ju izvidnik1 sa svojim prijateljima. Dobar, super dobar osjećaj. Reci mi kakav je osjećaj kad izbjegavaš odgovoriti na pitanje osuđuješ li SVE zločince ... prikaži još! i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer si upoznat sa zločine koje su počinili zločinci partizani po nalogu zločinca tite? Pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:43 13.Lipanj 2020.

      srusio si đubre svoje tupino idi se igrat s svojim deckom gayu,, jugoslavije nema ali ona zivi vjecno,,,, osudujes li zločine u oluji 1995

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:52 13.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisi odgovorio na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Zašto? Jer si svjestan zločinačkog karaktera te zločinačke tvorevine jugoslavije i živjet će vječno titina komunistička totalitarna jugoslavija zajedno sa mao ... prikaži još! tse tungovom kinom, staljinovom rusijom, hitlerovom nacističkom njemačkom i ostali, kao totalitarni, komunistički, fašistički, nacistički zločinački režimi. Nikada ih svijet neće zaboraviti.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.