Top News
20913 prikaza

Virusom pumpaju diktatorske moći i - nitko ne reagira

Komentari 62 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 18:03 11.Travanj 2020.

    vidi vučića umisljenoga

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:39 16.Travanj 2020.

      titi nije trebala korona, on je svoju diktaturu uspostavio uz pomoć partizana a provodio uz pomoć komunističke partije.

    • BESTpartizan 17:49 16.Travanj 2020.

      evo četnika iz bosne ne bleji čimpanzo,, dok je tito bio nije bilo gladi sad si rob kapitalizma

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:08 16.Travanj 2020.

      Hahahahahaha, rob komunizma sa punim bankovnim računom, svojom kućom, svojim autom, puni frižideri i pušnica. Bolje biti "rob kapitalizma" nego "jednak u komunizmu" gdje je komunjara najjednakiji i jedini živi i uživa. Pogledaj "blagodeti" komunizma i socijalizma u Venecueli.

    • BESTpartizan 10:57 17.Travanj 2020.

      tušsone u komunizmu je bilo boljesada radis za 3 00 kn haha mladi idu vamnoi hahahaha rasuilo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:17 17.Travanj 2020.

      Hahahaha, bolje u komunizmu je bilo samo onima koji su bili "zaslužni drugovi" koji su činili i odobravali zločine ili njihovi nasljednici, oni koji su uživali "plodove zločinačkog rada". I ti si izgleda jedan od tih čim toliko žališ za ... prikaži još! zločinačkom tvorevinom jugom i zločincem titom. Ti bi volio da sad možeš kao oni nekada, ubijati i otimati imovinu jer netko misli (zna) razmišlja i govori drugačije od onoga što tvoja ideologija nalaže.

    • BESTpartizan 17:32 17.Travanj 2020.

      ne kak oteo ju je tvoj tudman kad je privstizirao 200 bogatih familiji sad kmeci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:34 17.Travanj 2020.

      Tako je, oteo je Prvi Hrvatski Predsjednik Doktor Franjo Tuđman i ja s njim zajedno Hrvatsku iz kandži komunističkojugoslavenskih, i partijskiideoloških zločinaca pa sad kmeče jer nema više mogućnosti ubijanja i otimanja po nalogu zločinačke partije. Nema više onog smeća ... prikaži još! tite da vam daje moć nad drugima. Ako ti ne valja u Hrvatskoj Državi čim se otvore granice idi u Sjevernu Koreju, Venecuelu, Kubu, iako šta ti vrijedi ni tamo nema više ni juge ni tite.

    • BESTpartizan 19:53 17.Travanj 2020.

      mamutr glupi oteo je narodu a te tviornicesu gradili komunisti nezaposlrniost je bila 2 posto s partizanom tudmanom i komunistom bivsim nijw to bilo uredu jer je davao svojim ercegivnjarima puno,,,,, idi ti u njemacku smradu tamo si se obogatio

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:24 17.Travanj 2020.

      Jesam, u Njemačkoj sam se obogatio i kad je trebalo uništiti zločinačku tvorevinu jugu došao sam spreman za borbu protiv zločinačke "jna" a kasnije i četničkih koljača. Pade juga kao kamen, toliko je bila dobra da ju je srušila šačica ... prikaži još! branitelja pod zapovjedništvom Prvog Hrvatskog Predsjednika Doktora Franje Tuđmana. Sad kmeče i plaču za njom zločinci i oni koji su bili "najjednakiji".

    • BESTpartizan 20:47 17.Travanj 2020.

      još te boli guza od 1991 koga briga za taj dogpvoreni rat dvas zločinca slobe isranje ,, zacepi majmune kapitalizam ti se raspada korona vas unistava haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:09 17.Travanj 2020.

      Hahahaha, kapitalizam se raspada? hahahahaha, pa nije to ušljiva jugoslavija i komunistički zločinci da će se raspasti. Boli tebe to što sam ja jedan od onih koji je razvalio zločinačkuntvorevinu jugu i jugo zločinačku vojsku. Hahahaha, dođi na adresu i ... prikaži još! natjeraj me "junačino".

    • BESTpartizan 10:06 18.Travanj 2020.

      razvalio si t ijugu na plasystationu hahaha pmaterina napiši svoje ime i prezime junacino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:14 18.Travanj 2020.

      Vidim da si ti stavio i svoje ime i prezime a Boga mi slika ti je nešto malo mutna. Imaš moju adresu, nadimak, sliku šta ti još treba? Znam što ti treba, hrabrosti, snage, kila. Lako je biti internet ratnik. ... prikaži još! Još kad bi pisao razumljivo. Ti kao da si došao iz Zimbabvea i nemaš pojma o pisanju i Hrvatskom jeziku. Piši razumljivo, ne lupetaj. Čmeljo.

    • BESTpartizan 18:33 18.Travanj 2020.

      tvoju adresu haha pedečiću dosta mi te je... lizi hasanbegovica

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:00 18.Travanj 2020.

      Samo dođi bestZločinac, stisni muda. Čekam te da mi zapjevaš. Pozdravi mamu i reci joj da ću joj glavu otkinit jer te nije abortirala, jebo ju onaj partizanski zločinac koji ju je silovao pa napravio tebe. Koja glupača a ti ... prikaži još! još gluplji pa štuješ partizane a oni ti mamu silovali. Fuuuuj. Dođi internet ratniče.

    • BESTpartizan 20:37 18.Travanj 2020.

      mudonjo ti si obicni kukavica zapjevat cu ti sada hek slaveni ipjevat ce s iti ... treba tvojoj se pmokirit usta jer je okotila fašistu... smradu ustaski jak si samo izae krna jer da te nadem partizani su ti mamu ... prikaži još!u sredili gangang zini pederu

    • BESTpartizan 20:40 18.Travanj 2020.

      da li te fra delas dirao dolje?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:43 19.Travanj 2020.

      Evo ti jedna da malo razmisliš, jebem ti nevinu kćerku krvavim kurcem na grobu mrtve majke dok ti gledaš i kopaš nos.

    • BESTpartizan 10:04 19.Travanj 2020.

      hahaha balavce ne mozs nista klekni na koljena dn delas ti je dečko?mmmmmm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:23 19.Travanj 2020.

      bestZločinac, jesi li ti iz Zimbabvea? Znaš li ti Hrvatski jezik? Hahahahha.

    • BESTpartizan 18:21 19.Travanj 2020.

      dečko ti je fra delaš mmmmm mali desnicar

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:49 19.Travanj 2020.

      Ne znam kakve veze ima tamo neki svećenik sa titom zločincem, partizanima zločincima, zločinačkom komunističkom ideologiom, zločinačkom tvorevinom jugom, zločinima koje su počinili, tvojim kukavičlukom jer ne smiješ doći na adresu koju sam ti dao? Kakve to ima veze sa ... prikaži još! tvojom ne pismenošću? Hajde posloži misli pa se javi. Nemoj negirati zločine, probaj ih opravdati.

    • BESTpartizan 20:49 19.Travanj 2020.

      ima ovaj svecemik hoce da koronase širi psuje vrijeda to ne komentoras mamute????ustae su ti zločinci kao itvoj djed izgubili ste 1945 sad kmeci kukavoco uvijdk turpijaš jedmno te isto ustase su ti doli jadnice mrs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:13 19.Travanj 2020.

      Ajd ponovi ali napiši da se razumije što pišeš, ovako ne pišu ni ilegalni migranti.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:13 21.Travanj 2020.

      bestZločinac, zaboravio si ovdje napisati odgovor. Hajde malo se trgni. Nemoj mi se ulijeniti, nije ti ovo smrdljiva juga i titina partizanskokomunističko zločinačka tiranija.

    • BESTpartizan 10:06 21.Travanj 2020.

      ustađo 1945 si dobio sada kmeci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:56 21.Travanj 2020.

      bestZločinac, odgovori na pitanje na koje izbjegavaš odgovoriti, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • b4eb05ce8ed1d95c49efba1216322b4f2341b4e9 13:38 13.Travanj 2020.

    Linda, 36. W­­W­­W­­.LO­­V­­E­­X­­X­­.­­C­­L­­U­­B

  • e1496111fb468bf9bf2b639325b300bcdab06b6f 11:01 13.Travanj 2020.

    Vеčеrаs sаm slobodnа Žеlitе li pоpiti рićе, kliкnitе vеzu dа biste pгоnаšli mоj pгofil s tеlеfonskim brоjem –– w­w­­w­­.­­K­­i­­s­s­­T­­o­­k­­.­­c­­o­m

  • e896dd9a09ba99c6813f2b562c147259be337d39 21:03 12.Travanj 2020.

    Patricia, 24. w­­w­­w­­.Lo­­v­­e­­x­­x­­.­­c­­l­­u­­b

  • 1ddd562bbfe28c4650c0eb56d1519888fd7de1b3 18:30 12.Travanj 2020.

    Оvdje vаs čekаju sjаjne djеvоjkе! ––– w­­w­­w­­.­­K­­i­­s­­sT­­o­­k­­.­­c­­o­­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.