Top News
39114 prikaza

Vrijeme je za suočavanje sa stvarnošću, a ona nije dobra

Komentari 62 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 18:53 12.Svibanj 2020.

    kapitalizam se raspada

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:28 12.Svibanj 2020.

      bestZločinac, jedno pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:36 13.Svibanj 2020.

      mozes to pitanje postavljat jjoš 90 godina haha ponovitcuti osudujes li zločinacku ndh

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:35 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:38 13.Svibanj 2020.

      ne ces ti meni postavljat pitanja rekao sam ti sve tudume a dok ti svatis prici ce goidine iq1

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:43 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, samo ti slobodno odgovori na postavljeno pitanje, pa nije ti ovo komunističkoFašističko, totalitarna, titina zločinačka tvorevina jugoslavija. Ne smije te nitko dirati, ne boj se tite, crko je i već strunio. Postao je ono što je cijeli život bio, ... prikaži još! đubre. Odgovori, ja ću te braniti, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:05 13.Svibanj 2020.

      tito je bio legenda ne zčločinac kao zvoj idol pavelić.. strunit ces iti smradu,,, đubre jedno,, da ti kazem jedno mrs u pm partizani su pobjednici shvacas luzercino, zivio drug tito leka i đido

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:25 17.Svibanj 2020.

      Hvala Bogu da je tito, zločinačka legenda, crko i da ganema više kao ni pavelića a ni jugoslavije.

    • BESTpartizan 10:57 17.Svibanj 2020.

      jesi bleiburg vidio

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:34 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:11 17.Svibanj 2020.

      mozemo mi ovako jos 900 godina velicas ustase još a razbojnice

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:23 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam ja kao ti da veličam zločince. Ja nemam dvostruka mjerila kao ti. Za mene je SVAKI zločinac, zločinac a SVAKI zločin, zločin bez obzira tko ga je počinio i zašto počinio. Zato te opet pitam, osuđuješ li SVE ... prikaži još! zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:53 17.Svibanj 2020.

      zini gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:39 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, kako znaš da ti mama upravo sad zijeva i puši mi? Gledaš nas dok mi puši? Uči se, tako možeš i ti svom dečku. Sad će tvoja mama dobiti dozu bjelančevina i proteina i onda će imati dovoljno snage ... prikaži još! da obradi stričeke i komšije za kruh i mlijeko.

    • BESTpartizan 21:01 17.Svibanj 2020.

      ma ti si najbolji gay uihrvatskoj ustaša pravi,, primas jos

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:20 17.Svibanj 2020.

      Ponovo napiši ali razumljivo. Odgovorit ću ti kasnije, evo upravo je došla tvoja mama po novu dozu bjelančevina i proteina.

    • BESTpartizan 22:41 17.Svibanj 2020.

      ides kod druga đuroivica u bg da te razvali

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:12 18.Svibanj 2020.

      bestZločinac, zar si toliko mutav? Tvoja mama je došla po novu dozu bjelančevina i proteina. Hoćeš da ponese i tebi u ustima pa da i ti malo probaš? Piši razumljivo a odgovori otvoreno osuđuješ li SVE zločince i zločine bez ... prikaži još! obzira tko ih je počinio?

    • BESTpartizan 14:05 18.Svibanj 2020.

      ne srami dobio si od svojih hopsovaca ozada pederčiću bykobap

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:14 18.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postoji mogućnost da su tvoju mamu trpali i hosovci. Čuo sam da su joj neki hosovci platili ručak a da nisu tražili seks. A fini neki ljudi. Kad sam im rekao kojeg idiota od sina ima, smilovali se. Ali ... prikaži još! nema to veze, reci ti meni osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:52 18.Svibanj 2020.

      hosobci su te trpali gayu takotreba paravojska slusa thompsiona jesi njega trpao

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:12 19.Svibanj 2020.

      bestZločinac, mama ti se trpala na koncertu???? A čuj, mora zaraditi za kruh i mlijeko. I onda se ti čudiš što ti je mama razvaljena. Svašta. Pa koliko se "troši" dobro da može hodati. Neka, sutra ću ja njoj dati ... prikaži još! dobru dozu bjelančevina i proteina, ne brini, još će duuugo ona služiti komšije i stričeke.

    • BESTpartizan 10:26 19.Svibanj 2020.

      a cujes tvoja voli jna vojnike i redaljku seljačino da li te hosovci troše?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:36 19.Svibanj 2020.

      bestZločinac, već sam rekao tvojoj mami da dovede tvoju sestru, ujnu, tetku i sve što vrijedi za jebati pa će čika izvidnik napraviti redaljku na njima, onako fino, jednu po jednu, po redu i vidjeti dali su spremne za komšije ... prikaži još! i stričeke. U pravu si, ako budu dobre možda ih dam i hosovcima. Ne mogu ih dati zločincima jna jer tih smradova i zločinaca više nema, kao nismrdljive zločinačke tvorevine juge, ni zločinačkog smeća i đubreta tite.

    • BESTpartizan 18:12 19.Svibanj 2020.

      jna vojnici su te sredili i seku ti mamu zato pjevaj hej slaveni ukucaj you tube hek slaveni pje avsaj dan mladosti se blizi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:21 19.Svibanj 2020.

      bestZločinac, tvoja sestra je upravo došla na provjeru znanja i vještina. Ne mora ona ništa pjevati, teško joj je pjevati punih usta. Ma bitno je da dobro cucla i da se dobro guzi. Za sada ću ju koristiti za guženje ... prikaži još! a kad i nju komšije i stričeki razvale bit će kao i tvoja mama, moći će mi samo pušiti. Dobra je, ima dobre sise i finu guzicu. Morao ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:21 19.Svibanj 2020.

      ....sam ju dobro oprati jer je malo smrdila na crknutog zločinca titu i smrdljivu jugu ali sad je dobro, miriše na HRVATSKU DALMACIJU, HRVATSKO MORE I LJETNI DAN NA HRVATSKOJ JADRANSKOJ OBALI. Evo smije se i zahvalna je. Poljubi i ... prikaži još! sekicu. Bit će kao da si meni popušio.

    • BESTpartizan 19:54 19.Svibanj 2020.

      bleiburg si punio gayu haha ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:15 19.Svibanj 2020.

      bestZločinac, da i u Blajburg sam ju vodio, kaže mora se pokloniti žrtvama komunisičkog Fašizma i jugozločinačkog totalitarnog režima. I na putu do tamo je malo pušila da se uvježba. Sad sasvim uredno obrađuje "alat" . Bit će i bolja ... prikaži još! nego tvoja mama. Poljubi mamu i bit će to kao da si meni popušio.

    • BESTpartizan 22:18 19.Svibanj 2020.

      tvoju su jna vojnici saredili dobreo ustaso,, 15 1945 setnja partizasni su vas sredili dobro pederčino mama ti voli partizane dobra redaljka

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:44 19.Svibanj 2020.

      bestZločinac, tvoja sestra je bila na vrhuncu zadatka, odlična je, bolja od tvoje mame. Tvoja mama mi može samo pušiti ali tvoja sestra je odlična za jebanje. Predobra je. Dok svršava viče ŽIIIVJELA HRVAAATSKAAAAA.

    • BESTpartizan 10:40 20.Svibanj 2020.

      opet on omojoj sestri nemam je pwderčino,, da li si primio zada of jna vojnika .... hrvastska ti je u kiti,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:58 20.Svibanj 2020.

      bestZločinac, onda ti je sestrična, nema veze bitno da se dobro trpa. HRVATSKA mi postoji za razliku od smrdljive, zločinačke tvorevine jugoslavije i zločinačkog smeća tite kojih više nema, raspali se, ne postoje, nisu ni u "kiti".

    • BESTpartizan 20:54 20.Svibanj 2020.

      papak ti mozes samo da svoje sestrivne trošiš incestni gayu,,,, nema ti vise hrvatske ustašo dista si revao za dom spremni pjevao juru bobana,,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:33 21.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ponovo napiši, izgleda da si poludio zbog istine koju sam ti napisao pa pišeš nerazumljivo.

    • BESTpartizan 10:54 21.Svibanj 2020.

      sada imas europsku uniju iuzivaj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:28 21.Svibanj 2020.

      bestZločinac, da, Europsku Uniju, HRVATSKU DRŽAVU, HRVATSKU DALMACIJU, SLAVONIJU, ISTRU, ZAGORJE, PRIGORJE, BARANJU, BANIJU, KORDUN, LIKU i sve ostale dijelove HRVATSKE DRŽAVE. A gdje je ono sad smrdljiva zločinačka tvorevina jugoslavija???? Gdje je? Kad te već pitam odgovori i osuđuješ ... prikaži još! li SVE bez obzira tko ih je počinio i zašto. SVE ZLOČINCE I ZLOČINE.

    • BESTpartizan 18:44 21.Svibanj 2020.

      jugoslavija u mom sdrcu a hrvatska znas di , da te pitam osudujes li zločince ustaske i svog djeda zločinca

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:37 21.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • rertukugna 15:01 12.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • rertukugna 14:59 12.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Avatar LisaFU97
    LisaFU97 12:59 12.Svibanj 2020.

    Роtрuno sаm gola. Želiš vidjеti fotogrаfiju? – w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.