Life
30072 prikaza

Zlostavljana žena: "U ponoć sam mu morala kuhati večeru"

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malanada 10:03 22.Svibanj 2017.

    ona koja to nije dozivila u braku nemoze ni razumiti....

  • kremsnita 08:27 22.Svibanj 2017.

    jednostavno se ne mogu ni prisiliti da mi bude žao te žene....Ja sam žena,izašla iz braka i slađi mi je bio moj kruh i voda nego bilo što drugo,samo da imam mir.Ovo što ona piše su samo opravdanja..opravdanja i žaljenje ... prikaži još!e zbog manjka hrabrosti

    • maxyy 13:28 22.Svibanj 2017.

      Ona je bila nezaposlena i nije imala kud, a suprug ju je uvjerio da je bezvrijedna pa kao takva postoji zbog njega i ne može ga se riješiti. Lako je kad se razvedeš od BOGATOG muža pa si situirana. iIi ... prikaži još! odeš starcima s 1-2 sobe viška. Ona da je imala gdje biti ne bi se za ovakvog ni udala iz razloga što ju može uzdržavati.

    • kremsnita 08:57 23.Svibanj 2017.

      Niti mi je suprug bio bogat,niti sam se vratila roditeljima.Otišla sa djecom ,pljunula u šake i radila 16 sati dnevno.Ni alimentaciju za djecu nisam koristila.Ne optužujem tu ženu ali je i ne žalim.Svatko od nas je kovač svoje sreće ali i svoje nesreće

    • maxyy 19:38 25.Svibanj 2017.

      Ne znaš pozadinu njenog odgoja niti njena životna iskustva. Nismo svi isti.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.