Kultura
18671 prikaza

Paladino: 'Zagreb je palanka puna kafića i pekarnica'

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mirko 11:09 04.Svibanj 2017.

    Slazem se sa G. Paladino. Zivim i radim daleko od rodnog mi Zagreba i kada se vratim doma svaki put vidim promjene ali ne na bolje. Prolazak od zracne luke do doma je sokantan. Novi Zagreb izgleda kao grad gdje ... prikaži još! vlada Causescu. Teski socrealizam odsjecen od svih malih stvari koje bi gradu dale bolji stih. Pa to je prvi dodir sa gradom a nekima i sa nasom dragom domovinom. Oni stari portuni ili kako ih mi zovemo haustori su dokaz nebrige za nesto lijepo. Nadam se boljem.

  • Avatar kvasac40
    kvasac40 07:37 05.Svibanj 2017.

    Šiptari

  • KANKAN 09:59 05.Svibanj 2017.

    Ova žena je heroina, iskrena , pametna i odvažna. Da se kandidirala za gradonačelnicu, a nažalost nije, imala bi mnoge glasove zagrepčana. Ovaj grad sa dolaskom Bandića, zaista se pretvorio u palanku sa hrpom nekulturnih stanovnika. Sa dolaskom u Zagreb, ... prikaži još! ta hrpa malogradjana nameću nam svoju kulturu i običaje, preuzimaju visoko pozicionirana mjesta i tako upravljaju, a mi građani smo postali manjina koja šuti i trpi i ne dolazi do izražaja. Bravo Zrinka, jedina si progovorila onako kako treba.

  • Avatar Mumija0001
    Mumija0001 19:03 06.Svibanj 2017.

    Važno je da rodjaci imaju šta gradit i farbat,a izgled bumo već zrihtali s par fontana.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.