360°
2759 prikaza

Bero umjesto poltrona dobio korektiv - što će sad?

Davor Bernardić
Marko Lukunić (PIXSELL)
SDP-ovci su pokazali da nisu slijepa sljedba, pa su 'otfikarili' šalabahtere na kojima su prevladavali anonimci

Nije na kraju riječki gradonačelnik Vojko Obersnel dobio uzalud jedan od najglasnijih aplauza SDP-ovog skupa u Ciboni kada je oko 2000 okupljenih SDP-ovaca pozvao da glasaju po savjesti, a ne po šalabahterima i tako jedini glasno ustao protiv nametanja tuđe volje u stranci.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.