360°
54156 prikaza

Thompson nema blage veze koliko vrijeđa Domovinski rat

Thompson sa slikom Pavelića
screenshot/youtube
On je samodeklarirani Hrvat, ne razmišlja niti trenutka kako je sramotno povezivanje ustaških simbola s plemenitom obranom u 90-ima

Iako desni populisti iz njemačkog AfD-a (njem. Alternative für Deutschland) nisu pobijedili na lokalnim izborima u istočnonjemačkim saveznim pokrajinama Brandenburgu i Saskoj, ipak su osvojili 22,5% (Brandenburg), odnosno 27% (Saska) glasova te tako ostvarili golemi uspjeh.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • e5512532ac7af1b16e3f0a090e0fed22e01be1c0 13:50 08.Rujan 2019.

    Krkanima treba vođa, i Thompson je to dobro naplatio.

  • gorangoran 11:59 08.Rujan 2019.

    privi put cujem za ovog tipa.thomsona

  • Dahna 10:28 08.Rujan 2019.

    Dobar tekst.....sad je samo pitanje koliko Perković i kompanija imaju mozga a i znanja pa da shvate kaj delaju....