Dan nakon što je Milijan Brkić otkrio da mu rade o glavi, "možda Udba", idemo tragom metafore o njemu kao "malom Rankoviću"
Sabor, sjednica Odbora za unutarnju politiku, ali bez jedne jedine riječi o "aferi SMS", nego samo o Zakonu o osobnoj zaštiti. Ali, nakon što je završila sjednica na kojoj nije bilo niti spomena o trenutno najvećem (para)obavještajnom skandalu u zemlji, unutra su iza zaključanih vrata ostali SDP-ov Franko Vidović i HDZ-ov Milijan Brkić.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Bilo je pametnih u hdz,ivić pašalić,granić,pa onaj što pravi čarape...... Kad su im zli čarobnjaci iz hdz-a počeli kuvati oni se povukli i počeli baviti" biznisom". Hdz je kao živo blato što se više koprcaš to dublje propadaš. I sad ... prikaži još! vaso da si lijepo kupi bratu i sebi kartu do australije,on urliče,bacaka se,pravi probleme. Na kraju če ga istoćiti ko bure( pokupit novce) i bacit.
Udba, ti si moja sudba.
zna vaso da mnogima može gorjet pod nogama ako on samo zucne pa ga mnogi obilaze kao mačak vruču kašu,ali vjerujem da če neko naletjet kao štakor na željezo