Ukupno 181 neisplaćeni proizvođač mandarina, lubenica, breskvi iz neretvanskoga kraja i više od osam milijuna kuna duga. Ante Vrcan sve je upropastio, i obiteljsku firmu, i kooperante
Prevario si, Ante, kooperante, pisalo je na transparentu neretvanskih prosvjednika koji su se u ožujku 2010. okupili pred pogonom tvrtke Vrni u Opuzenu. Poruka je to bila Anti Vrcanu, šefu tvrtke "Vrni", koji je od oca koju godinu ranije preuzeo moćnu firmu, dvijetisućitih drugu najjaču u Hrvatskoj u proizvodnji i distribuciji voća i povrća, nakon Todorićeva Konzuma, pa ju u rekordnom roku potpuno upropastio. Otac Nikola od jada je završio u bolnici.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
I Čobanković se tih godina naglo obogatio. Možda su svi zajedno pronašli El Dorado. If you know what I mean...