Life
16690 prikaza

Brakovi prema Bibliji: Puni incesta, poligamije i seks robinja

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lill 08:23 01.Kolovoz 2019.

    Bilo bi dobro da je autorica pročitala Evanđelje po Mateju prije nego ga je išla spominjati......

  • crazy.dictator 15:40 27.Kolovoz 2017.

    samo jedno ne razumijem. bog kao svemoguc"stvorio"je vrlo los"proizvod"(covjeka). gledajuci objektivno od svega na zemlji covjek je najlosiji"proizvod". s obzirom na bozje mogucnosti to je kao da je bmw napravio ficu i rekao da je to njegov najbolji proizvod a ... prikaži još! nakon toga uzeo"macu"i poceo mlatiti po fici tvrdeci da si je ficek sam kriv kaj je sranje od auta. to mi nekak izgleda poprilicno debilno. vise mi izgleda da je bog onako usput vise nepaznjom nego namjerom nacinio jedno ovakovo bice

  • vesnafani 04:37 27.Kolovoz 2017.

    Onan nije vršio Božju volju da se nastavi potomstvo po kojem treba doći Isus. Sara nije vršila Božju volju. Posljedice toga vidimo do danas. Potomci Hagare su Arapi (muslimani). Incest je jedno vrijeme bio sasvim normalan dok ga Bog nije ... prikaži još! zabranio zbog narušavanja genetike. Da, Isus nije došao ukinuti, već ispuniti Božje zapovijedi, koje mi nismo u stanju, i platiti cijenu Božje pravde umjesto nas.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.