Life
128330 prikaza

"Djeca su gledala u Gospu, nisu ni trepnula..."

Komentari 20 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ruzica 11:13 17.Kolovoz 2018.

    Neznam i ne mogu da odlucujem, ali u Svetom pismu ( Biblija) na jednom mjestu piše da je Isus Kist rekao: ako se na jednom mjestu sastanu 2 i više i u moje ime mole i ja sam prisutan. Za ... prikaži još!a nas bi Rijeći iz Biblije trebale biti ZAKON. A ko ne vjeruje taj je izabrao svoj put

  • ivekbokek 14:50 15.Kolovoz 2018.

    Vjerujem da je nešto takvo bez konkretnog dokaza odnosno u međugorsko ukazanje. To je otprilike i definicija vjere. Nije mi jasno kako neki svećenici isto propovjedaju a istodobno im smeta što ljudi vjeruju da se ukazala Gospa u Međugorju.

  • ivekbokek 14:55 15.Kolovoz 2018.

    I ovog majmuna što psuje Isusa nitko ne briše. Pa to je sam administrator. J... vas onaj tko vam dao portale i novine..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.