Top News
76166 prikaza

Francuzi nam žele prodati svoje avione - odlični su, ali preskupi

Komentari 155 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kukuvija 08:46 13.Kolovoz 2020.

    U biznisu nema prijatelja a najmanje su to Englezi i Francuzi. Što se tu ima razmišljati, treba uzeti Mig 29 i to što noviji, ekipa za održavanje već 90 posto zna posao, piloti također, jeftiniji i korisniji pogotovo što NATO ... prikaži još! plaća velik novac za sparingnpa imamo zaradu, obuku i plaćenu logostiku a sve to može kupiti u budućnosti nekakve nove avione. Ma ionako je svejedno jer sve što kupimo za bilo kakav sukob s zadnjom generacijom aviona je the end.

  • ivan111 18:44 10.Kolovoz 2020.

    Svaka kuna se isplati. vrhunski su ti avioni, a francuzi su posteni, vole nas hrvata, dolaze kod nas kao turisti... navijam da kupujemo od njih radi daljnjih prijateljskih odnosa, Nikako od onih koji su htjeli nas prevariti!!

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 22:08 23.Kolovoz 2020.

    ..sad zajedno pjevamo HRVATSKE PJESME, obilazimo HRVATSKE GRADOVE, HRVATSKA SELA, HRVATSKE OTOKE i uživamo u činjenici da smrdljivog zločinca tite i zasrane zločinačke tvorevine više nema. Djed je malo slabije pokretan ali još uvijek hoda, kreće se, kaže "godi mu ... prikaži još!u ovaj HRVATSKI SLOBODNI ZRAK u HRVATSKOJ DRŽAVI". Moj otac i ja volimo obilaziti HRVATSKE OTOKE mojom brodicom na kojoj se vije HRVATSKA ZASTAVA. Vidiš kako je lijepo čitati i razumjeti kad se piše HRVATSKIM JEZIKOM a ne jugoslavenskim?

    • BESTpartizan 11:13 24.Kolovoz 2020.

      ustašo zacepi i stoj učitluku do ti je mjesto

    • BESTpartizan 10:55 25.Kolovoz 2020.

      ustaso dodi na pa vici za dom djed ti je u jazovci,,, bojis se 2 dalm brigade napisi ime i prezime sroljo ti si kukavica moji drugovi 700 njih dolaze druze tito evo nas evo nas ,jedini smrkjivac si ti ... prikaži još!si ti tvoja mama me pozdravljala 1991, da li ides ti tvoj otac zločinac u grubore danasa????osudujes li zločin? zaudaras li ujo?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:52 25.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, hahaha, ti i tvoji "drugovi" aaaaahahahahahaha!!!!!! Povedi i dečka. Samo ti dođi na adresu koju sam ti dao i potraži me prema slici i nadimku. Tebi nije jasno da se ja ne moram sakrivati kao ti. Meni nisu potrebni ... prikaži još!i pomoćnici. Rješit ću vas sam. Rješavao sam takve i prije pa ću i sad. Objavi svoju sliku i adresu gdje ti je kuća ili gdje će me ta tvoja "brigada" zločinačkih pederčića čekati i dolazim da vas naučim HRVATSKE PJESME pjevati čmeljo čmeljavi. Jadan tvoj otac.

    • BESTpartizan 19:02 25.Kolovoz 2020.

      ustaso nwemam decka ngo zenu drugo pičkice k imas muda dođi na vis,,, nme zna ntvoju adresu nazalost a ti kukavico ne mozes rec ni selo di ivis,,, uhh ma ozbioljno kako tese guzonjo bojim haha pičkicu,, moji drugovi su ... prikaži još!u ljuti ali kazu dasi obicni seronja n 25 godisnjak,, a trece tvoj adni djed u jazovki je da li ti je tata otisao n grubore nakon oluje i obisao zrtve a pederčiću ustaskim, faosta ti je tata i dsida bio a pičkice_?naucili bi te oni pjeva hejk slaveni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:01 25.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, postavi svoju sliku da te mogu naći. Ti si na Visu? Gdje na Visu? Moj otac tamo ima maslinik i vikendicu a ja sam bio prije dva tjedna bio tamo sa prijateljima. Orila se HRVATSKA PJESMA. Nikome nije smetalo, ... prikaži još! pravi HRVATSKO MJESTO. Hvala tvojim "drugovima" što kažu da imam 25 godina, plaćam im piće za to a onda ću ih zgaziti. Ti ćeš samo dobit batine i prvi ćeš morati zapjevati. HRVATSKU PJESMU. Tvoja ideja o mojem djedu i ocu su smiješne ali mi je jako drago što imaš i ženu.

    • BESTpartizan 11:23 26.Kolovoz 2020.

      smradu... jebem to js tvoje pjesme, kopile kedno ustasko da li ti je tata otisao u grubore pa tanmo pjevao , nabijem te šugonjo,,, batinw haha balavce idi drkat kitu,, nemas muda ni da ime kazes ni di zivis, takvi ... prikaži još! kao i su kukavice, TITO I PARTIJA ces vikat

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:18 26.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, nakon toga što ti objaviš svoju sliku kao što sam ja objavio svoju, i svoj nadimak po kojem te svi znaju možeš pričati. Sakrivaš se a meni pričaš o nečemu. Izađi na svjetlo dana kao što sam ja napravio. ... prikaži još! Stisni muda. Stižem za vikend. Sam. Ponesi zločinačku zastavu. To što si ti namjerno "zagubio" moju adresu koju sam ti dao je tvoj kukavičluk i sramota. Prijetiš već više od dvije godine ali kao i svaki pičkasti komunist nemaš muda doći. Kitu mi drka tvoja mama.

    • BESTpartizan 18:32 26.Kolovoz 2020.

      slika tvog dečka gaya ajde zacepi majmunwe.. napisi me i i grad i zivis ali ne mozes., kukavico idi u grubnore i pomoli se zretvama kao tvoj bivsi decko medved,,,, doci ce ti nas 700 partizana ali ustaso nisi zanimljiv ... prikaži još!iv vise nego DOSADAN kitu ti drla tvoj dečko sačić ustaso smiri hormone

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:54 26.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, gdje je tvoja slika i adresa, nadimak? Nema, sakrivaš se? Jel to malo prpa da me ne bi sreo i u svom , odnosno HRVATSKOM Visu dobio po čvaljama? Nema veze, naći ću ja tebe i bez tvoje pomoći. ... prikaži još! Ja dolazim. Hajde stisni muda i osudi SVE zločince i njihove zločine kao što osuđujem ja, bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:19 26.Kolovoz 2020.

      haha papak ti si za mene oboicni papak ine kaki mamute.. dalmatinskom visumislis .. tebe bi pojeo za dorucak,,, stisni muda ustaso i proznaj zločine ustaske do tada ces dobijati po repu uvijwk od mene, fašisto,,, da li osudujes grubore? ... prikaži još!e? da li se pogledas u ogledalo ikazes jasam smece i gad

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:28 26.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, samo ti objavi svoju sliku tako da te mogu naći na HRVATSKOM OTOKU u HRVATSKOJ DALMACIJI u HRVATSKOJ DRŽAVI pa da mi zapjevaš HRVATSKU PJESMU "LIJEPA LI SI" zajedno sa pjevačkim zborom "partizanski pederčići". Izazivam te da osudiš SVE ... prikaži još!E zločince i njihove zločine kao što ja osuđujem bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Objavi sliku i gdje te mogu naći da ne moram koristiti vojnoobavještajnu službu i tehnologiju. Onda ti neće biti spasa. Ovako ću te samo ja loviti.

    • BESTpartizan 11:08 27.Kolovoz 2020.

      papsk rekao sam ti dasi meni nebitan kukavico ako sa m ja trbi bitan naspioši odakkle si zapkevat ci ti azrinu baLKANE ili idu titovi partizani akozelis,,, ustaso da lu jebesa tompsona bandita,osudujes li zloćinew ugruborima ti tvoj ludi caca ... prikaži još! da li si se pomolio za tvog djeda ujazovci zločinca,,, idi gledat filmn čwetverored ustaso,, haha pičkico mozes samo dfa kleknes izines ustaso... trošiš tompsona gaya?

    • BESTpartizan 11:09 27.Kolovoz 2020.

      ustaski pederečiću neces revat vise zadom spremni idi ugrubore pase pokloni zrtvama,,, da li trošiš hdzovce?2 dal, brigada je zakon to zna tvoj djeda zločinac

    • BESTpartizan 11:09 27.Kolovoz 2020.

      seronjo zacepii jos jednom iz čitlukase javljas

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:42 27.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, ne razumijem jugoslavenski pravopis i jezik. Napiši ponovo, možeš i na ćirilici ali da bude povezivo, razumljivo. Vjerovatno me želiš nekako uvrijediti i zaprijetiti mi ali uzalud ti je ako pišeš kao nepismeni zločinački partizan, HRVATSKI JEZIK je službeni ... prikaži još! jezik u HRVATSKOJ DRŽAVI. Piši kao Srbijanac, Šiptar, Makedonac, Bosanac, Slovenac, HRVAT samo nek je razumljivo, nemoj koristiti jugoslavenski zločinački. Ne razumijem to lupetanje nepovezivih i neprepoznatljivih riječi.

    • BESTpartizan 11:19 28.Kolovoz 2020.

      smradu da li si isao ugrubore poklonit se zrtvama

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:00 28.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, napiši ponovo one jugoslavenske žvrljotine. Možda ni ti ne znaš što si htio reći. A što se tu može nisi ti kriv što si ostao glup. Tata te nije na vrijeme tukao a mami si predugo ostao na sisi ... prikaži još! pa se ponašaš kao i svi novokomponirani antife, najveći fašisti u povijesti čovječanstva. Nije vam ni titina zločinačka partizanska ekipa ravna. Glupi ste a kukavice. Oooo Bože baci mu ciglu u glavu i budi precizan. Osudi SVE zločince i zločine a pogotovo zločine partizanskih čmeljavaca.

    • BESTpartizan 18:04 28.Kolovoz 2020.

      da li ti je taTA banditr isao ugrubore da li si se pomiolio za zloćčin tamo? da li osudujes ashmice? pederčiću debeli,, dat ce tebi partizani pićko jedna kukavice nismo porazili smo sve vojske .. opet on boze sta je ... prikaži još! je biog tvoj dečko?????? ponavljam partizani NISUA zločinci osudi jasenovac grubore

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:29 28.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, kao što i tvoje ime kaže bestZločinac, to su tvoji partizani, zločinac tiiito, govno zasrano i zločinačka komunističkoFašistička ideoligija. Hajde čmeljo ako smiješ osudi SVE zločince i zločine kako ih ja osuđujem, hajde ako misliš biti pravi antifašist kao ... prikaži još!o ja? Nemoj biti rak čovječanstva, novokomponirani antifa, najveći fašisti odmah iza komunista. Partizani, zločinci, kukavice i nesposobnjakovići kao i tzv jna, dobili po pički kad nije iza njih stala Rusija, Engleska i Amerika.

    • BESTpartizan 20:28 28.Kolovoz 2020.

      tata ti je zuločinax ustašo smrdljivsa šonjonjonjo jasam ti pioleci mozgu napisao da osudujem zloćine a ti nisi jer si ustasa. ine nazivaj partizane zločincima nisu kukavice kao tvoji usrase kohji su bjezali nazad pase vrat8ili nazad, ,, popušio ti ... prikaži još! jedjed 1945 , zivio drug tito ipartizani,,, mama ti je diobila pičkifufa.. ma koji rusi ameri fašiszo smrdljiva dobili smošvabe talijane i tvoje usrase cetnike ne kaki smradu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:11 28.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, nisi nikada osudio SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Cijelo vrijeme pokušavaš opravdati ili negirati zločine koje su počinili zločinci partizani po nalogu zločinca tite u ime zločinačke komunističke ideologije u svrhu stvaranja ... prikaži još! i održavanja zločinačke tvorevine jugoslavije. Opravdati zločine ne možeš jer se zločin ne može opravdati a ne možeš negirati njihove zločine jer su dokazani. Postani kao ja pravi antifašist, osudi SVE ZLOČINCE I ZLOČINE.

    • BESTpartizan 21:18 28.Kolovoz 2020.

      pa to ti govoiim sroljo partizani nisu zločinci,,,, i dan antoasšizma slavim a ti đubre piš sta hoces,,,, bio iosta komunist,,, ti nisi antifašist neho fašista

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:10 28.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, čmeljo, titine, partizanske, komunističke zločine ne možeš negirati jer su dokazani a ne postoji opravdanje za zločine bez obzira tko ih je počinio i zašto. Zločinac je zločinac i treba biti procesuiran bez obzira tko je a zločin je ... prikaži još! zločin i svaki dobar i pravi antifašist kao ja treba osuditi sve zločine bez obzira zašto je počinjen. Fašisti su oni koji opravdavaju ili negiraju zločine i veličaju izvršitelje zločina i njihovu ideologiju.

    • BESTpartizan 10:33 29.Kolovoz 2020.

      smradu.. i ne pizdi vise

    • komunista 19:34 31.Kolovoz 2020.

      Izvidnik govna ste bili govna ste i ostali Ne laj govno ustaško.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:12 31.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, kakav duet, čudno da se ovaj komunistički zločinac pojavio i da mu je ovo prva objava. ???? Malo si dupliraš profile? Nema veze, ionako si slab za mene. U svakom slučaju, i jedan i drugi imate moje dopuštenje da ... prikaži još!a osudite SVE zlolince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio kako bi mogli biti pravi antifašisti kao što sam ja a ne kao ovi današnji"antife" najveći fašisti i šovinističke svinje, zaostatci zločinačke ideologije i smrdljive zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:22 31.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, nema te u HRVATSKOM Visu, ja tamo pijuckam kavice i bevande u nadi da će mi prići neki mudonja i zabraniti mi nositi na majici sliku HRVATSKOG GRBA sa prvim bijelim poljem. Mislio sam da ću te uspjeti isprovocirati ... prikaži još!ti ako se zatekneš tamo. Bilo je jedan čmeljavac ali me je samo ljutito gledao i kad sam ga pitao "jesi li ti bestZločinac?" ustao je i otišao u smijeru pekare. Nitko ništa, pravi HRVATSKI OTOK. Sve puno HRVATSKIH ZASTAVA.

    • BESTpartizan 20:24 31.Kolovoz 2020.

      glup si ko tudman haha ovo nijwmoj profil ne trebas vjerovat, , ti jedini trebas osudioti SVE zločine ponovit cu da osudujem zločine ali ti rrebas reci o antiofašizmu to te ha pitam antofašiste nauzvas zločincima sto nije pametno,,,,...,

    • BESTpartizan 20:25 31.Kolovoz 2020.

      nema tebe norm,alno je si u čitluku pickice mozes nositi sliku svoje kite akpo hoces pa ti si obicna pičkica ,,tropšiš bujaneca hrvatsmi ortok haha majmune jkedan nemas ti veze s dalmacojom, pederčiću mali

    • BESTpartizan 21:13 31.Kolovoz 2020.

      izvidnik sroljo da li osuduijes jsenovac igrubore,, ne kurci tinisi hrvat nego bosanac, trece nemas muda da viknes zadom u vis pičkice

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:29 01.Rujan 2020.

      bestZločinac, nikada nisam rekao da su pravi antifašisti činili zločine. Kako ću to reći kad sam ja antifašist i to dokazani antifašist, borio se protiv komunističkofašističke tzv. jna i velikosrbijanske fašističke agresije...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:34 01.Rujan 2020.

      ...dalje! Ti nikada nisi napisao da osuđuješ SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni a ja jesam. Ti nisi nikada. Evo, napiši, "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira ... prikaži još! tko su i zašto su počinjeni". Hajde, osudi i napiši! ...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:41 01.Rujan 2020.

      ... ne znam zašto mi nisi došao reći da skinem majicu na kojoj je slika HRVATSKOG GRBA sa prvim bijelim poljem i zašto me nisi natjerao da pjevam zločinačku himnu. Lako si me mogao prepoznati isti sam kao i na ... prikaži još! slici samo nisam toliko dobro obrijan. Tri dana i dvije noći sam čekao tvoj "hrabri" iskorak i da ću te napokon upoznati licem u lice ali ništa. Tipično ponašanje novih "antifa" internet ratnika.

    • BESTpartizan 11:17 01.Rujan 2020.

      ti si PAPAK IFASIst zacepi ustasi

    • BESTpartizan 11:18 01.Rujan 2020.

      pjevat ces ti meni hej slaveni papak jeda usrani

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:33 01.Rujan 2020.

      bestZločinac, hajde ako smiješ osudi SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Postani pravi antifašist kao što sam ja jer ja osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto ... prikaži još! su počinjeni a i za razloku od tebe borio sam se protiv komunističkofašističke jna i velikosrbijanskog fašističkog agresora. Imat ćeš priliku zapjevat mi kad opet dođem u HRVATSKI VIS ili ako se ohrabriš i dođeš u HRVATSKI GRAD u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI.

    • BESTpartizan 21:42 01.Rujan 2020.

      ti si glupi provokator,,ne osudujes ti niijedan zločin ti si fašista borio si se protiv kositrenih vojnika ludace zacepi,, dalmatinski vis... u srcu dalmacije čitluk nije udalmacii šošonu glupi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:15 02.Rujan 2020.

      bestZločinac, hajde onda ti osudi SVE ali BAŠ SVE ločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni? Hajde napiši ako smiješ? Ne možeš jer bi tako osudio i komunističke zločince partizane, i ono smeće titu. Ne antifašiste, ... prikaži još! nego komunističke zločince. HRVATSKI VIS u HRVATSKOJ DALMACIJI u HRVATSKOJ DRŽAVI koju smo uspjeli osloboditi od zločinačkih komunističkofašističkih kandži uništenjem smrdljive zločinačke tvorevine jugoslavije. BOGU VIJERNI...!!!!

    • BESTpartizan 10:33 02.Rujan 2020.

      paertizani nisu zliočinci majmune jedan niti su radili zloćčine osudo svoje ustase

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:51 02.Rujan 2020.

      bestZlolinac, ako ti kažeš da partizani nisu zločinci onda nemaš nikakvih problema osuditi SVE i BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni jer ti kažeš da "partizani nisu zločinci"? Pa osudi onda kao što ... prikaži još! ja osuđujem SVE ALI BAŠ SVE. zločince i njihove počinjene zločine. Hajde ako si toliko uvjeren da postoji opravdanje za zločin i način kako negirati dokaze o zločinu.

    • BESTpartizan 10:52 02.Rujan 2020.

      ponoviio sa ti ine cuse ponavljat ti si taj koji pluje po antifapizmu i partizanima to je problem,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:34 02.Rujan 2020.

      bestZločinac, biti partizan ne znači biti antifašist. Ja osobno "pljujem" po svim zločincima bez razlike tko su i zašto su to počinili. Za mene je zločin zločin a za tebe postoje zločini koji se mogu opravdati i kao takvi negirati. ... prikaži još! Ti se nećeš ponavljati?? Nisi i ne možeš se ponavljati jer nikada nisi, NIKADA osudio SVE ali BAŠ SVE zločince i njihove zločine. Izazivam te da napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Hajde ako možeš.

    • BESTpartizan 17:45 02.Rujan 2020.

      mjmune biti partizan znaciu asntofašist i ne kaki puno,,, ponavljasse ko poapiga i postajes dosadan pederčiću

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:44 02.Rujan 2020.

      bestZločinac, pravi antifašist je osoba koja osuđuje sve zločine bez obzira tko ih je počinio. Ako je uz to imao priliku i boriti se protiv fašista a pri tome ne činiti zločine i ne slijedeći zločinačku politiku i ideologiju onda ... prikaži još! si pravi antifašist kao ja. Biti partizan je dokazano da su "pravi partizani" slijedili komunističku zločinačku ideologiju i izvršavali zločinačke naloge i planove smrdljivog zločinca tite. Pravi antifašisti nisu bili komunisti i partizani.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:47 02.Rujan 2020.

      ...ali svakako te izazivam da napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni jer ja sam pravi antifašist". Hajde ako možeš.

    • BESTpartizan 19:17 02.Rujan 2020.

      mahmune ponacljat se vise necu jer nema jasta pricat s fašistom smrdljiv ti je bio tudman

    • BESTpartizan 19:18 02.Rujan 2020.

      nego tko su bili pravi antofašisti tvoje ustase majmune dosadan si idi u madrid

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:28 02.Rujan 2020.

      bestZločinac, ne možeš ponavljati ono što nikada nisi napisao, rekao, uradio. Izazivam te da napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Ako napišeš to će ti biti prvi ... prikaži još! puta i nećeš se ponavljati. Antifašisti su bili oni koji su se borili protiv fašista ne čineći zločine koje im je odobravala i zapovijedala politika i ideologija kao što je činila komunistička partija i govno, zasrano zločinačko od tite.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:36 02.Rujan 2020.

      ...to što znam istinu o zločinačkoj ideologiji i prirodi partizanske borbe ne znači da sam ustaša ili fašist jer jednako osuđujem sve zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Čak šta više, ja sam pravi primjer ... prikaži još! antifašiste jer sam se uz to i borio protiv zločinačke, komunističkoFašističke jna i velikosrbijanske fašističke agresije. Izazivam te da napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Hajde ako možeš.

    • BESTpartizan 20:32 02.Rujan 2020.

      ustašo ponovitcu napišoi osudjem grubore ahmice ijsenovac mozes li to napissti nebu di kao dide icaca ti.... istin jeda partizani slve 22 lipnja u kalendatu a 10 travnja nema idi puimpaj marku skeju ozada

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:58 02.Rujan 2020.

      bestZlolinac, jebo ti svoju mater glupavu, pa jel ti razumiješ kad ti kažem da trebaš pisati razumljivo, HRVATSKIM JEZIKOM a ne tim, smrdljivim jugoslavenskim. Jesi li ti normalan? Napiši fino, da razumijem kako me ti to hoćeš uvrijediti. Izazivam te ... prikaži još! da napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Hajde ako možeš.

    • BESTpartizan 21:02 02.Rujan 2020.

      jebem i mamicu napiši lijepoosudujem oluju i grubore ahmice i tako, smradu ne nerviraj se nema ti vise pavelića zivio dug tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:22 03.Rujan 2020.

      bestZločinac, postani pravi antifašist kao ja. Napiši ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Hajde ako možeš? Ne možeš jer si svjestan i znaš za partizanske zločine koje su počinili ... prikaži još! po nalogu zločinca tite i zločinačke ideologije komunističke partije. Hvala Bogu da je zločinački smrad tito krepao i sad je u paklu zajedno sa staljinom, maom, hitlerom, pavelićem, i ostalim.

    • BESTpartizan 10:52 03.Rujan 2020.

      smradu ja osudujem sve zličine ali ti nisi je so ustasa ifašista patrtizani NISU zločinmci ne pizdi vise fašisto smrad ti je tuđman

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:18 03.Rujan 2020.

      bestZločinac, nisi osudio SVE i to BAŠ SVE zločince i zločine dok to tako i ne napišeš. Vidi, ovako osudi kao što osuđujem ja. Napiši; "osuđujem SVE i to BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto ... prikaži još! su počinjeni. Za zločin nema opravdanja i zločince se ne smije veličati". Evo to je ono kako ja osuđujem hajde ti osudi na isti način? Hajde ako si antifašist kao što sam ja? Napiši isto tako kao ja.

    • BESTpartizan 22:56 03.Rujan 2020.

      papak da li si osudio zločine ustaske,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:11 04.Rujan 2020.

      bestZločinac, ako napišem da osuđujem SVE ali BAŠ SVE zlolince i zločine onda to znači SVE. Izazivam te da TI napišeš baš ovako; "osuđujem SVE ali BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni".

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:44 06.Rujan 2020.

      ...bestZločinac, hajde napiši, hajde pa ćeš postati antifašist kao i ja. Nećeš više biti bestZločinac.

    • BESTpartizan 18:20 06.Rujan 2020.

      ponavljase ZIJEV dosado

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 07:57 07.Rujan 2020.

      bestZločinac, pa kad si glup i ne želiš spas. Nudim ti mogućnost da postaneš pravi atifašist kao ja i da ne budeš štovatelj zločinaca bilo koje strane, politike ili ideologije. Osudi SVE zločince i njihove zločine. Nemoj biti komunist ili ... prikaži još! ne daj Bože "novokomponirani" antifa jer oni su u današnje doba najveći fašisti i štovatelji najvećih zločinaca svijeta ni nacisti im nisu ravni. Spasi svoju dušu, daj svom ocu mir na onom svijetu, olakšaj svojoj majci da se ne stidi kad je među ljudima.

    • BESTpartizan 10:43 07.Rujan 2020.

      mjmune idi u dzunglu ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:46 07.Rujan 2020.

      bestZločinac, znači nećeš osuditi SVE zločince i zločine? Znači veličat ćeš i opravdavati zločince i zločine? Znači pljunut ćeš svojoj majci u lice i sramotiti ju svojim veličanjem zločinačke ideologije? Znači da ćeš se popišati na grob svog jadnog oca ... prikaži još! i ne dati mu vječni i zasluženi mir nego da mu se kosti okreću u grobu zbog tvog fašističkokomunističklog veličanja zločinaca? Strašno! Ti si autodestruktivna, retardirana ososba koja ne kuži da svojim ponašanjem štetiš svojim najbližima.

    • BESTpartizan 18:31 07.Rujan 2020.

      da li osusujes zčoćince ustaske da li mozes djed ti je bio ustasa osudi zločin i prihvati poraz

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:22 08.Rujan 2020.

      bestZločinac, prihvati istinu da su partizani činili zločine po nalogu zločinca tite u ime zločinačke komunističke ideologije. Budi pravi antifašist. Baš kao ja.

    • BESTpartizan 17:41 08.Rujan 2020.

      partizani nisu zločinci zacepi jedini zloćinac je onaj tvoj iz madrida ti nis antifašista luzer nego fasista idiot,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:27 08.Rujan 2020.

      bestZločinac, što prije prihvatiš istinu da su partizani činili zločine po nalogu zločinca tite u ime zločinačke komunističke ideologije, prije ćeš postati antifašist skoro kao što sam ja ali nikada to nećeš moći postati jer se nikada nisi borio protiv ... prikaži još! fašista. Ja jesam, borio sam se protiv komunističkoFašističke jna i fašističke velikosrbijanske agresije. Nisu svi partizani bili zločinci, bilo je i među njima poštenih boraca jel tako?

    • BESTpartizan 23:01 08.Rujan 2020.

      majmune ti si fašist jredino si se borio s bujaneciom ukrevetu oartizani nisu zličinci nego pobjednici ali tvoj ustaski mozak ne moze osudit ustaske zloči e oni su bili zločinci,

    • BESTpartizan 23:02 08.Rujan 2020.

      osudi jasenobvac ahnmice grubore luzeru neces nikad bit antifašista nego desnicar iz čitluka luzer ustasa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:13 08.Rujan 2020.

      bestZločinac, tvoj mozak veličine zrna graška ne može shvatiti što znači kad ti netko napiše "osuđujem sve zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni". Ja nisam osoba koja negira zločine, nisam taj koji veliča zločince, nisam ... prikaži još!m taj koji veliča zločinačku ideologiju i politiku. Ti si taj koji to radi. Ti si taj koji je fašist dok sam ja pravi, dokazani antifašist. Protiv kojih fašista si se ti borio? Osuđuješ li ti SVE zločince i zločine bez obzira tko. Su i zašto su počinjeni?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:19 08.Rujan 2020.

      ....pozdravljam te JA, PRAVI antifašist, HRVAT, SLAVONAC porijeklom, koji živi u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. Antifašist koji se borio protiv fašističkokomunističke jna i velikosrbijanske fašističke agresije na HRVATSKU DRŽAVU.

    • BESTpartizan 23:23 08.Rujan 2020.

      ti ne osudujes zloćinwdve ustaso nego pises partizani zločinci e tako neces s ,mnom dtuze borio sam s takvih kaoi ti i protiv švaba zacepi pavijanu glupi,, ti nisi hrvat nego bosanski katolik.. dalmacija jdolje hrvatska gore luzeru. jedino si ... prikaži još! si 1991 primao ozada , zacepi vise fašioasto ine sramo ti se osudiu zlioćine maksa luburica koji j ubijao djecumaljem i bacao uplinske komore i li pavelića koji je prodao dalmaciju iubijao civile to su ti doli, mrs konjino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:52 09.Rujan 2020.

      bestZločinac, tvoja razina inteligencije je uvreda za jednostanična bića, amebe. I one su pametnije od tebe. To što ti ne osuđuješ SVE zločince i zločine te čini fašistom. To što ti veličaš zločinačku ideologiju te čini fašistom. To što ti ... prikaži još! veličaš zločince te čini fašistom. To što ti negiraš i opravdavaš zločine te čini fašistom. Ti si u stvari jedan mali zasrani fašist koji sjedi u maloj rupi plačući za fašističkokomunističkom zločinačkom tvorevinom koje više hvala Bogu nema. BOGU VIJERNI...!

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:20 09.Rujan 2020.

      ... ja sam se protiv takvih kao ti fašista, zločinaca borio i pobjedio. To me čini pravim antifašistom, pravim HRVATOM, SLAVONCEM koji živi u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI dok ti samo možeš prihvatiti činjenicu da zločinačke tvorevine juge ... prikaži još! više nema, nema više zločinačkog smća tite i možeš osuditi SVE zločince i zločine kao što ja osuđujem i tada možeš biti antifašist skoro kao ja ali kao ja nikada nećeš biti jer se nisi borio protiv fašista, ja jesam.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:01 09.Rujan 2020.

      ... bilo bi lijepo kad bi ti napokon počeo pisati HRVATSKIM jezikom a ne tim zasranim, nerazumljivim, zločinačkim jugoslavenskim. Nauči se pisati konjino jebo te smrdljivi zločinac tiito zajedno sa mao tse tungom, hitlerom, staljinom i ostalim zločincima sa liste ... prikaži još! najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Jebo te čak i manji zločinac ali ipak zločinac pavelić. Kako je lijepo popiti kavicu na rivi dok se vijori HRVATSKA ZASTAVA na jarbolu u HRVATSKOJ DRŽAVI.

    • BESTpartizan 11:17 09.Rujan 2020.

      fšisto idi revat sranii tudmnu na grobu sta ti je stvorio lopovsku drzavu gade iz čitluka mrs u pm jedini fastu jeben ti ja hrv jezik jesi me čuo ustaso fašistička .. zivis useptickoj jami ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:23 09.Rujan 2020.

      bestZločinac, kud si glup tu si još i nepismen, nauči se pisati. Daj "komšiji" da ti provjeri HRVATSKI pravopis. Onom komšiji koji ti redovno mamu "trpa" za malo "ustaških" kuna. Čuo sam da je nastavnik u osnovnoj školi. Tvoja mama ... prikaži još! voli pametne jebače. Dosta joj je seljačina. Nauči kako pošteno uvrijediti čovjeka. Nazovi me jugoslavenom ili partizanom i uvrijedio si me do bola. Zamisli da me netko nazove tako. Koje poniženje. Nekoga nazvati partizanom ili jugoslavenom. Uuuužas!!!! Koja sramota.

    • BESTpartizan 17:59 09.Rujan 2020.

      tebe trpaju komšije redivito nemoj da pevas opet ti nw mozes bnit ni hrvat a kamoili jugoslven svinjo jedna ustaska za mene kt ponos bit partizan je smo vas isprasili dobro 1945 ,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:51 09.Rujan 2020.

      bestZločinac, dobro koliko ti puta trebam reći da ne razumijem jugoslavenski nepismeni način pisanja. Zar si toliko glup pa da ne znaš provjeriti što si napisao čmeljo? Jadan tvoj otac kad je morao odgajati takvog glupana. Nije mu bilo lako ... prikaži još! voditi te u specijalnu školu za mlade fašiste, komunistički odjel za retardirane. Taj se čovjek nauživao sramote dok je bio živ a sad se prevrće u grobu opet zbog tebe. Dobro je da sam ti barem tvoju mamu osigurao sa dovoljno proteina i bjelančevina.

    • BESTpartizan 10:11 10.Rujan 2020.

      ni ja ne razimijem tvoj rvacki fašisto jadan tvo otac kojii ma budalu tvoj djed se okrece ujaziovki sm,radu staski,, nafutao si se 1991 jna vojnicima ,pavijanu neskolovani glup si primitivan idi u grubore i pokloni se zrtvama , čmeljo usrani

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:12 10.Rujan 2020.

      bestZlolinac, malo si popravio pisanje HRVATSKIM JEZIKOM i malo si razumljiviji ali malo. Moraš se još potruditi jer ovako retardirano, nepovezano, nerazumljivo su pisali oni čiji su biološki roditelji bili brat i sestra ili mama i sin, tata i kći, ... prikaži još! znaš onako, komunistički nakot. Potrudi se i osudi SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je počinio. Budi kao ja, PRAVI, ISTINSKI ANTIFAŠIST. Nemoj biti kao novi fašistički parcovski okot "antife". Budi kao ja antifašist.

    • BESTpartizan 12:02 10.Rujan 2020.

      hrvatskim jerziko ti govori macak ili pas doma ustaso,,, takve kaso ti treba na goli otrok... ustasdki nakot smo srušili 1945 ostalo sm eece poput tebe ZIVIO DRUG TITO pičko pogledaj tito 1978 you tube veličnstveni drugjozo nisi ti antidašist ... prikaži još! nego kriminalac ustasa fašsist i pičkica kojase skriva iza ekrana

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:12 10.Rujan 2020.

      bestZločinac, ako se već želiš koristiti HRVATSKIM JEZIKOM, koji je službeni jezik u HRVATSKOJ DRŽAVI onda provjeri pravopisne greške. Nemaju tvoje uvrede i čmeljave prijetnje nikakav učinak ako ih se ne može povezati. Osudi SVE zločince i zločine bez obzira ... prikaži još! tko su i zašto su počinjeni. Budi kao ja, postani PRAVI ANTIFAŠIST! Nemoj nikada opravdavati i negirati zločine. Nemoj biti komunistički zločinac jugoslavenski štakorski okot. Budi PONOSNI HRVAT, BAŠ KAO JA. Nema više zločinca tite.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.