Kultura
23002 prikaza

"Slavljenje ustaša i NDH je psihološki problem"

Komentari 1042 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MichelleQE77
    MichelleQE77 20:39 24.Travanj 2020.

    Вilа sam zаista lošа djеvojka. Каznite mе svоjim kuгасеm u ustimа! –– w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • BobRock 16:49 24.Travanj 2020.

    Alo jado, imaš li šta reć o prvoj i jedinoj judenfrei državi? Ne smiš ni pisnit jer bi se zamirija četnicima i vučku. Jebala te smrdljiva srbija ajde tamo ako ti odi nije dobro!

    • BESTpartizan 20:23 24.Travanj 2020.

      brobshitrock jeli znas da je tvoj ante pbjegao i ostavio krepanu ndh na cjedilu kukavica zar ne?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:44 24.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:01 25.Travanj 2020.

      U zvoidnic mrs u pm jazovka?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:46 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, samo pitam tako da svi vide koji odgovor daješ odnosno da si bvoličan i da imaš dvostruka mjerila. Ili osudi ili opravdaj SVE zločine. Odgovori pa onda postavljaj pitanja.

    • BESTpartizan 18:47 25.Travanj 2020.

      po 999 put se ponacvlja napiši me iprezime sroljo hihihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:12 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, Imaš moju sliku, imaš moj nadimak po kojem me svi znaju, imaš adresu koju sam ti dao gdje se nalazim a to je u srcu Hrvatske Dalmacije u Hrvatskoj Državi dođi i stani iza svojih uvreda i prijetnji, čekam te čmeljo.

    • BESTpartizan 19:24 25.Travanj 2020.

      uzvidnice fašistu zacešpi tvojadomovina je hercrgovina mozda minbhen čmeljo ti je djeda koji je bjerzao uaustriju

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:31 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, ne želim druge ljude, pametne, kao što je ovaj "BobRock" trolati pitanjima koja sam ti postavio puno puta kao što je "osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" ili da nađeš opravdanje za zločine ... prikaži još! kako bi pokazao koliki si dvoličan i imaš dvostruka mjerila. Isto tako imaš moju sliku, imaš adresu koju sam ti dao u srcu Hrvatske Dalmacije u Hrvatskoj Državi, imaš moj nadimak po kojem me svi znaju, dođi.

    • BESTpartizan 20:01 25.Travanj 2020.

      tvoja riodna griuda je čitluk itamo idi smradu srani

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:46 26.Travanj 2020.

      BobRock, moje isprike, nastavljam gaziti ovog "bestZločinca" u drugom komentaru.

    • BESTpartizan 11:42 26.Travanj 2020.

      gaziti haha kukasvico unistit cu te idi umisju rupu odakle si spuzao sroljo,,tako ti djeda bjezao d 2 dalm brigade u čitluk , da li te fra delaš rastura?

    • BESTpartizan 20:54 26.Travanj 2020.

      guzonjo 1991

  • Avatar MichelleQE77
    MichelleQE77 19:58 24.Travanj 2020.

    Vгijеme je da nađеte stаbilnu djеvojku. Ovdjе čeka рuno samohranih dаma ––– w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar MichelleQE77
    MichelleQE77 19:17 24.Travanj 2020.

    Bок! Рosjеtite mоju strаnicu u Sех Сlubu – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar KimberlyEB75
    KimberlyEB75 04:31 04.Svibanj 2020.

    Sarah, 29. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­l­o︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.