Kultura
23002 prikaza

"Slavljenje ustaša i NDH je psihološki problem"

Komentari 1042 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaryII75
    MaryII75 23:25 24.Travanj 2020.

    Lоkalnim mamamа tгеbа аnonimni SЕХ! Samо рогuкa i рitaj dа jеbeš! – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆Ki︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar LindaVI99
    LindaVI99 10:32 24.Travanj 2020.

    Jestе li iкаd pгоbali cуbегseх? Dajmo večeras jedno dгugоm zadоvoljstvо! –– w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • BESTpartizan 10:03 24.Travanj 2020.

    jeli obvo drzava koja se temelji na antifašizmu ili fasizmu tko god velica pozsdrab zadom spremni taj je fašista, itome vlada rh koja tvrdi da je za antifašizam ikoja tvrdi da je ndh bila zločinačka treba zabraniti taj povik i ... prikaži još! ono sta radi skejo 10 4 u splitu

    • Ferdinand 13:26 24.Travanj 2020.

      Ova Drzava Hrvatska, temelji se na obrambenom Domovinskom ratu , protiv agresora i komunistickih zlocinaca, na slobodi hrvatskog naroda, nikakvog drugog. totalitarizma.

    • BESTpartizan 18:02 24.Travanj 2020.

      nemoj tako udba to je ila uhdzui,,, i ova drzavasr temelji na tekovinama antifašizma a fašisti su porazeni na bleiburgu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:45 24.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:59 25.Travanj 2020.

      osudujem ti maminu pussy

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:42 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, samo pitam tako da svi vide koji odgovor daješ odnosno da si bvoličan i da imaš dvostruka mjerila. Ili osudi ili opravdaj SVE zločine. Odgovori pa onda postavljaj pitanja. Pozdravi mamu i reci joj da smanji cijenu. Preskupo a nije neka.

    • BESTpartizan 18:49 25.Travanj 2020.

      pederčiću sta je bboli guza

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:26 25.Travanj 2020.

      bestZločinac, ne bili me koliko boli tvoju mamu. Kažu "komšije"da ju redovno trpaju za bocu piva. Propila se jadna kad je vidjela šta je rodila. Zamisli prvog susjeda kako ju guzi i smije se dok ona vrišti od muke. Mislim ... prikaži još! da bi joj svanulo kad bi se ti samoinicijativno bacio u Dunav sa kamenom vezanim za noge.

    • BESTpartizan 20:02 25.Travanj 2020.

      ustaso nemoj ssramiti poraza kao na odzaku hej slaveni još ste zivi zapjevat ces pičko uskoro

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:53 26.Travanj 2020.

      bestZločinac, dođi na adresu koju sam ti dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, lako ćeš me pronaći jer imaš moju sliku i moj nadimak po kojem me svi znaju. Dođi i u lice me vrijeđaj, prijeti, prebij! Budi ... prikaži još!i muško! Povedi i dečka neka ti pomogne! Možeš povesti i mamu neka malo zaradi, naći ćemo joj neke mušterije. Heeeej, pa da, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:40 26.Travanj 2020.

      hahaha opet se pobavljada imas muda smradu ondabi sada ovdje napisao ime i prezime ustaško alui ne možeš jer si šussy tvoj dečko je fra delas ja za razliku od tebe imam zenu a ti mas svoju kitu smradu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:48 26.Travanj 2020.

      bestZločinac, napiši ponovo, neka bude koliko toliko razumljivo. Ti pobudališ kad ti netko kaže da zločinca tite i zločinačke tvorevine jugoslavije više nema, raspali se i tito i juga. Što prije to shvatiš prije će ti biti jasno da je ... prikaži još! ispravno osuditi SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 18:32 26.Travanj 2020.

      nema ti krvatske ovo j unija hercegovce imas svoju hercegovinu istoj tamo pičko

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:03 26.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:52 26.Travanj 2020.

      Ustašo 15 5 1945 te boli?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:01 26.Travanj 2020.

      bestZločinac, nisi odgovorio na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Ako ne znaš odgovor onda kao i svaki komunistički licemjer nađi opravdanje za zločine koje su počinili zločinci partizani po nalogu ... prikaži još!u zločinca tite u ime zločinačke komunističkofašističke ideologije u svrhu stvaranja zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 21:10 26.Travanj 2020.

      hahaha pokvarila se ploča opet ludace zacepi kevu ti

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:37 26.Travanj 2020.

      bestZločinac, što prije shvatiš da smrdljivog zločinca tite nema više, da je crko, da nema više zločinačke komunističkofašističke tvorevine jugoslavije, i što prije osudiš SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, prije ćeš se osjećati ... prikaži još! inteligentno. Ovako si samo sve glupaviji.

    • BESTpartizan 23:32 26.Travanj 2020.

      nemoj tako đubre zacepi tito te iz groba plasi ,,, u ime tite leke i đide amwn dođi ce ti 2 dalm brigada

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:49 27.Travanj 2020.

      bestZločinac, zločinac tito je crko i raspao se davnih dana, toga smrada više nema, ta dvojica, nemam pojma tko su ali ako ih ti kao ljubitelj zločinaca i zločinačke ideologije spominješ i veličaš, onda su sigurno i oni zločinci. Nema ... prikaži još!a ih više kao ni zločinačke tvorevine juge. Raspali su se.

    • BESTpartizan 11:58 27.Travanj 2020.

      osudujes li dvog idola pavelića

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:54 27.Travanj 2020.

      bestZločinac, odgovorio sam ti ali si ti toliko glup pa ne možeš shvatiti i na taj način izbjegavaš odgovoriti na jednostavno pitanje. Pa da ponovimo, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovaranje ... prikaži još! drugim pitanjem koje nema veze sa postavljenim pitanjem je taktika novih fašista koji sebe nazivaju "antifa" i zločinaca komunistoFašista.

  • BESTpartizan 10:03 24.Travanj 2020.

    jeli obvo drzava koja se temelji na antifašizmu ili fasizmu tko god velica pozsdrab zadom spremni taj je fašista, itome vlada rh koja tvrdi da je za antifašizam ikoja tvrdi da je ndh bila zločinačka treba zabraniti taj povik i ... prikaži još! ono sta radi skejo 10 4 u splitu

  • Avatar MaryII75
    MaryII75 02:07 25.Travanj 2020.

    Bоk! Рozivam vas u Seх Сlub ––– w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆Ki︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.