Life
44705 prikaza

Isus je imao brata, a umro je kao starac u Japanu?

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zdenko4792 13:42 14.Travanj 2017.

    Samo da navedem što sam čitao o tome pred 50g, nemojte me odmah popljuvat. Taj koji je došao u Japan (Isus ili koji se predstavljao kao on) krstio je sumještane a zvali su ga Jesu Hrisi. Slažem se da nije ... prikaži još! najbolje vrijeme pred Uskrs i sl. o tome, ali nisu nam to "muslići" i "žideki" smjestili, i o njihovim svetinjama slično se piše pred njihove blagdane, samo ne uočavamo. Inače po tvrdnjama najvećih teologa nema suštinske razlike Kršćanstva i Budizma.

  • Veco 21:49 14.Travanj 2017.

    Dvije stvari su bezbrojne univerzum i ljudska glupost... nisam bas siguran za univerzum...

  • dkmjnn 08:43 14.Travanj 2017.

    Zanimljivo kako se uvijek pred velike kršćanske blagdane pojave ovakovi "izvori" i "dokumenti" i to, koje li slučajnosti, uvijek od Židova ili Muslimana. Zbilja su jadni.

  • ada 09:15 14.Travanj 2017.

    tko je onda to bio na Tibetu, sa ranama na rukama i nogama od razapijanja na križ? Govorilo se, da je to bio Isus, zar je moguće, da je bio istodobno na dva mjesta? Kome da se sada vjeruje i ... prikaži još!uje i pitanje je, da li je uopće postojao takav lik, kojeg crkve dižu u Nebesa, ili su to samo priče za malu djecu...

  • binder.dandet 22:47 30.Rujan 2019.

    e, kaj sam ja sad procito

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.