Life
44707 prikaza

Isus je imao brata, a umro je kao starac u Japanu?

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MaDaFaKa_BeYbE 16:25 13.Travanj 2017.

    imao je mamu tvoju tupavu koja te rodila da seres ovako

  • nelson 21:35 13.Travanj 2017.

    ma znamo svi da je uskrsnut nemoguće to je sve bila gluma

  • vinja 09:59 14.Travanj 2017.

    hahahahahahaha oplakah "...pa da je to istina mi ne bi bili zivi jer Isus je umro na krizu da bi mi zivjeli..." pa dobro, jesi li ti normalna?? mislim, ne kontam kako odrasla osoba dodje do stadija da izvaljuje ovakve ... prikaži još!e gluposti kao da su notorne cinjenice... jesi li intelektualno ogranicena ili si sistematski drukana kroz odgoj? da li ti je ikada i na kraj mozga pala na pamet mogucnost o kritickom razmisljanju? zaboga miloga, pa iza kog kamena ti zivis???? koja tuga.

    • Marija310 16:01 14.Travanj 2017.

      Zalosni su tvoji odvratni komentari i stavovi

    • Marija310 16:03 14.Travanj 2017.

      Vjeruj ti u sta hoces i pricaj sta oces mene apsolutno ne zanima sta si ti mislis ja cu vjerovat u sta ja ocu a ti svoja vredanja ostavi za neke druge moloumne i jadne osobe poput tebe jer svaki ... prikaži još! covjek koji je vjeruje je zbilja jadan i tuzan covjek

    • Marija310 16:04 14.Travanj 2017.

      Koji NE vjeruje*

    • Marija310 16:10 14.Travanj 2017.

      Ja sam ocekivala ovakve odvratne komentare poput tvojih ali mene to uopce ne dira jer znam da ce mi ljudi srat jer sam pobozna... a ti bi mogao malo skratit jezik i ako nemas nista lijepo i pametno za rec ... prikaži još! bolje suti jer si ovako ispao totalni kreten

  • Marija310 00:42 14.Travanj 2017.

    Boze dragi kako ljudi ne razmisljaju kad pisu ovakva sranja pa da je to istina mi ne bi bili zivi jer Isus je umro na krizu da bi mi zivjeli.... i zamislite dokmuneti koji su to dokazivali su nestali jao ... prikaži još! koja slucajnost... ne razumijem zasto se svi igraju sa nasom krscanoskom vjerovom niko nikad nije nekakvu glupost napisao za npr Muhameda.... ajde prestane vise sa tim reterdiranim teorijama zavjere i ne daj Boze da neko povjeruje u te gluposti

    • ATeam 05:21 14.Travanj 2017.

      Pišeš gluposti. Tebi nitko ne brani da živiš, i sve bi isto bilo i da je postojao i da nije. Samo su to sve religije izmislile da bi vas vjernike držali u pokornosti i da bi sa vama lagano manipulirali... ... prikaži još! A pogledajmo samo koliko je vjernika i koliku "vojsku" oni imaju! Mnogo vjernika bi bez pogovora učinilo praktički bilo što što im kaže pop s oltara, pa i skočilo u ponor za svog navodnog "spasitelja"..... Pogledajmo samo koliko je ljudi pobijeno u ime boga i krista u prošlosti... Riječ je moč!

    • Dinek299 08:48 14.Travanj 2017.

      Haha sto ste mi vi vjernici smijesni.. vasa prica ima smisla a sve ostalo mora da je glupost xD zasto? a sta je sa religijama koje su nastale puno prije price o Isusu? Sta je sa religijama u egiptu koje ... prikaži još! imaju gotovo identicnu pricu ko i od Isusa? Rodjen od djevice , uskrsnuo 3i dan? Al naravno tu su sve budalaštine jer vam je većina to rekla kad ste bili djeca i sad samo to vidite.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.